Queen LIVE in London - 2002

Bac [[ bac kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Bac Dátum: kedd jún. 04, 2002 1:18 pm

Szerintem nem kéne ?ket így leszolni. Nagyon jól teszik, hogy nem vonultak teljesen vissza. Én speciell bármilyen Queen témától lázba jövök, és nagyon örültem ennek a megmozdulásnak. Mért nem volt ott John?
Bac
 

MR Fahrenheit [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: MR Fahrenheit Dátum: kedd jún. 04, 2002 6:34 pm

de leszólom, mert SZAR amit csináltak. Kib@szottul felidegel. Szar a Fabba Girls háttérvokál, szar a négy szám tíz percben blokk, szar a teljes musical stáb beoltozve a szinpadon. Egyébként Cliff Richards + S Club 7 re gerjedtem be igazan, a Queen blokk még élvezhet? is volt. Csak nem tudom ERRE miert kellett 10 évet várni. John pedig 5 éve nyugdijban van, ha esetleg a hirek nem jutottak volna el hozzád... ;-(
MR Fahrenheit
 

Slow motion [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Slow motion Dátum: kedd jún. 04, 2002 6:54 pm

Szerintem is szar volt.

Brian kezd az idegeimre menni ezzel a "ha kell, ha nem, szerepelek" pozolos fellepeseivel. Azert az mindenestre lathato volt, hogy a kozonsegnel, bar orult, meg minden, nem a mi fiaink arattak le a babert tegnap este.... Lathatoan es nem is titkoltan az egesz Brian-show a musical nepszerusitesere fokuszalt (penz, penz, penz....), ami szerintem nem helyenvalo. Komolyan mondom, Phil Collins volt a legszimpatikusabb a "zenekarbol"..... Roger is csalodast okozott, pedig ez nalam meg soha nem fordult elo.... erotlen volt es nekem ugy tunt, unta is... amit megertek.

Minden tiszteletem John-é....
Slow motion
 

G. [[ may kukacka mailbox.hu ]]

HozzászólásSzerző: G. Dátum: csüt. jún. 06, 2002 12:46 pm

Nem tudom miért vagdalóztok. Azt el kell ismerni, hogy FREDDIE után nincs Queen, nem is lehet, de Brian és Roger van, nagyon is élnek és miért ne tennék azt amit szeretnek? Szerintem nem kellene ?ket elítélni azét, mert azt teszik amit szeretnek. Viszont az is igaz, hogy az utóbbi id?kben, kicsit elszaladt vel?k a ló. Szerintem még mindig fontos nekik, hogy még kiváncsak rájuk az emberek. Nem igazán tudnak mást tenni és el?fordúl, hogy az embet a nagy tenni akarás következtében olyat is tesz amit kés? megbán. Én mindenesetre örülök, hogy jól érezték magukat.
Ne felejtsétek:?K is emberek. Talán, ha Freddie élne ez nem történhetett volna meg, de sajnos ? már nem él, és mint tudjuk a de és a talánnak nincs értelme, úgyhogy a mondatnak sincs.
G.
 

Mr F. [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mr F. Dátum: csüt. jún. 06, 2002 5:46 pm

valaki tomoren megfogalmazta:

"current live forays are becoming more and more like a traffic accident: you don't want to watch but can't help yourself"
Mr F.
 

fish [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: fish Dátum: pén. jún. 07, 2002 1:28 am

fuck today, it's tomorow
ennyi!
fish
 

Bac [[ bac kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Bac Dátum: pén. jún. 07, 2002 4:51 pm

Én egyet értek G.-vel. Mindenkinek ek kell döntenie, hogy Queen, vagy Freddy rajongó. A kett? természetesen nem zárja ki egymást. Tisztelem ?ket, hogy ebb?l próbálnek megélni, és nem csaptak fel cip?boltosnak. MR Fahrenheit-nek: Szerintem egy ilyen oldalon nem lenne helye ilyen mocskolódásnak. Azonkív?l a töritanárom is rég nyugdíjba ment, mégis hetente b*sztat...
Bac
 

Mr Fahrenheit [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mr Fahrenheit Dátum: pén. jún. 07, 2002 7:33 pm

Bac: te -feltételezem- az a tipikus rajongó vagy, akinek teljesen mindegy mit csinál a maradék 2 tag, a nadrágjába vizel. Lényeg hogy rajta legyen a Queen felirat. Mindegy hogy Queen Rocks, 5ive, Minako Honda, Cyberbarn, Platinum Collection vagy a 85.-ik remaster kiadás, éljen éljen éljen -kritika nélkül. Ugyanakkor az ilyen rajongó az, aki nem érti miért vizel más a nadrágjába, ha egy 67-es Opposition felvételt hall vagy éppen az Ibex egyetlen megmaradt koncertfelvételét. Az elmúlt tíz évben normális Queen anyag nem nagyon jelent meg, viszont minden szart megpróbáltak helyette eladni nekünk. Briannek és ROgernek azt kellene csinálnia, amihez értenek: ez a rockzene. Akár szólóalbumon, akár közösen. De nem 5ive, nem Robbie W. (mellesleg ez is kurvajó: elvonultunk a studióba RW-vel (fél évig ezen izgultunk) aztán bocs nem adunk ki semmit), nem S Club 7 meg Musical.

Mocskolódásról nem volt szó (hacsak a neked ellentmondó véleményemet nem tudod elviselni), kicsit felkaptam a vizet - hiába az él? adás varázsa...
Mr Fahrenheit
 

Mr Fahrenheit [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mr Fahrenheit Dátum: pén. jún. 07, 2002 9:12 pm

BAC: FREDDIE. igy irjak. soha nem hasznalta senki Freddynek. OK?
Mr Fahrenheit
 

MR Fahrenheit [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: MR Fahrenheit Dátum: szomb. jún. 08, 2002 8:51 am

gyuszy: nem értelek. Egy csomó hivatalos Queen dolog volt (lásd Hall of Fame etc). Ha Brian, Roger, Jacky és egyéb Queenhez közeli forrás egybehangzóan azt állítja, hogy John nem kíván semmiben részt venni, Te miért várod még mindig azt hogy el?bújik? Persze a pletykák minden fellépés el?tt jönnek, de ez inkább rajongók által kitalált pletyka... 1997-óta egy fotó sem készült róla! Azt sem er?sítette meg senki, hogy a Musical premierjén ott volt...
MR Fahrenheit
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron