News Of The World

News Of The World

HozzászólásSzerző: Robin Hood Dátum: szer. ápr. 22, 2009 2:10 pm

Már többször akartam volna az éppen aktuális hírhez hozzászólni, de nem feltétlenül a "Queen mindenütt"-öt terhelve vele, úgyhogy mostantól lehetne ide írni a hírekhez kapcsolódó megjegyzéseket.

Rögtön kezdeném azzal, hogy a szóban forgó Queen II, SHA, Opera, Races vinyl lemezek a szegedi Media Marktban már kaphatóak, én legalábbis pontosan ugyanezeket a kiadványokat láttam, gondolom nem véletlen egybeesés. Az áruk valahol 5e és 6e között mozgott... Enyhén szólva is szépek voltak :roll:
"Roger Taylor playing 'We Are The Champions' with Queen - I will never forget watching that. I remember all this sweat flying off his hair - he was so visual, the ultimate in cool and collected. He was rock'n'roll." - Taylor Hawkins
Avatar
Robin Hood
Moderátor
 
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 4:21 pm

Re: News Of The World

HozzászólásSzerző: Attila aki Otyec Dátum: szomb. júl. 25, 2009 11:32 pm

Akkor ezek a kövér amerikai bakelitek? szépek, tényleg.
Mennyi időbe telt, mire megfordult az album-cd-n, kislemez-bakeliten kombináció!
Ippen ideje volt.
Valaki megvette már a kislemez-kolleksönöket? Úgy értem - ki is bontotta?
Én még nem bontottam ki, majd valami alkalomkor. :D :D
Attila aki Otyec
HQFC tag
 
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 6:06 pm

Re: News Of The World

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: hétf. nov. 16, 2009 1:06 pm

Ide senki nem ír, ezért ide teszem: jön ki a válogatásalbum, mindenki ezt promózza, asszem Queen-hét a slágeren, nyerni is lehet vmit, és Queen-napok régi-új kedvencemen is, a virginen, amit bekopizok ide is, mert jó: http://player.absoluteradio.co.uk/core/player/?service=abc
Lacóka Kép
Avatar
Lacóka
 
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 5:09 pm


Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron