Freddie

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: hétf. júl. 20, 2009 8:00 pm

megvan valakinek (Otyecen kívül) a Freddie Mercury - his life in his own words c. könyv????
Légy optimista! Ha az élet citrommal kínál, kérj hozzá martinit!
Avatar
moondream
HQFC tag
 
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 5:09 pm
Tartózkodási hely: bp

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: whitequeen Dátum: kedd júl. 21, 2009 8:12 am

moondream írta:megvan valakinek (Otyecen kívül) a Freddie Mercury - his life in his own words c. könyv????


majdnem azt írtam, hogy Bori most vette meg xDDD (mexoktam, hogy Lacóka az aktív, má nem is nézek nicket :D)
-SEA-

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
whitequeen
HQFC tag
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 2:10 pm

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: kedd júl. 21, 2009 11:59 am

"Lacóka, az aktív"

tetszik, megvettük
Lacóka Kép
Avatar
Lacóka
 
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 5:09 pm

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: kedd júl. 21, 2009 11:15 pm

höhh, köszi:P engem összekeverni Lacókával.. húvazze:D
Légy optimista! Ha az élet citrommal kínál, kérj hozzá martinit!
Avatar
moondream
HQFC tag
 
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 5:09 pm
Tartózkodási hely: bp

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szer. júl. 22, 2009 12:11 pm

Naaaa! Bár vannak elég nyilvánvaló különbségek, amik alapján ez egyikőnknek sem túl hízelgő, de azért ezt kikérem magamnak! Igenis nagyon sok ember örülne, ha összekevernék velem!
Lacóka Kép
Avatar
Lacóka
 
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 5:09 pm

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: szer. júl. 22, 2009 1:54 pm

Lacóka írta:Naaaa! Bár vannak elég nyilvánvaló különbségek, amik alapján ez egyikőnknek sem túl hízelgő, de azért ezt kikérem magamnak! Igenis nagyon sok ember örülne, ha összekevernék velem!

hát én nem vagyok köztük:P :D :lol:
Légy optimista! Ha az élet citrommal kínál, kérj hozzá martinit!
Avatar
moondream
HQFC tag
 
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 5:09 pm
Tartózkodási hely: bp

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: Attila aki Otyec Dátum: csüt. júl. 23, 2009 10:58 pm

Én még nem vettem meg....
Na de akkor jövőhéten.
Szar, mert az ember csak rákattint, megrendeli, és kihozzák. Nincs már az élmény, hogy túrod a boltot. Vagy a boltnál olcsóbban megkapod neten.... Bár tudok egy helyet, (van rakat), ahol lehet ilyeneket venni, Freddie-könyv is van, de az új borítóval. Majd elviszem oda azt, aki eljön :D. Végremár.
Egy idő után az embernek meg kell tanulnia nagyon értékelni azokat, amijei má' megvannak. Mi azért egymást néha meg-megölnénk egy-egy cuccért!... Majd egyszer összeöntjük.
Happily Queened!
Attila aki Otyec
HQFC tag
 
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 6:06 pm

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: pén. júl. 24, 2009 6:23 pm

jaj, én könyvet csakis könyvesboltban veszek:DD ezt spec Dublinban, ööö már nem emlékszem a bolt nevére. És egy fatális véletlen, hogy megvettem, mert miután az összes pénzem Queenre meg könyvekre költöttem, és már nem maradt egy fityingem se, megláttam a polcon, és egyszerűen muszáj volt:DDDD (ne is kérdezzétek, hogy hogy oldottam meg.. szerencsére a kolleginának hitelkártyája volt:DDD :lol: :lol: :lol: )
Légy optimista! Ha az élet citrommal kínál, kérj hozzá martinit!
Avatar
moondream
HQFC tag
 
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 5:09 pm
Tartózkodási hely: bp

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: Attila aki Otyec Dátum: szomb. júl. 25, 2009 11:06 am

Ú, mikor csaptunk néha egy-egy rohamtúrát a Körúton! Olyan cuccokat szereztünk, hogy ihaj! Már kölcsön volt kölcsön hátán! Így vettük a Band du Lac-DVD-t (amit aztán megkaptam az Egyesült Államokból is), vagy a Queen at the Beeb-et (Londonban az HMV-ben ott áll halomra), maxikat, 88-as Barcelonát (hogy kerüljön jó kezekbe), lealkudott Freddie Box-ot, na meg az összes Digital Remaster-t, összeéhezve, főiskolás koromban, na meg a Lemezbörzék a PeCsában! Az akkori barátnőm duzzogva egyszer azt mondta: "Vedd feleségül a cédéidet!" Jaj, ezek a reálosok...
Na meg minden európai városból valamit!.... Five Live-kazetta Firenzéből, még 1993-ban, Athénból bakelit (hatemeletes lemezáruház, egy fal csak Live Killers), Barcelona - Freddie promo maxi cd (kettő volt, nem volt mind a kettőt pénzem elvinni, na de most már van kettő), München - Freddie DVD, na meg London... Hát London.
Én bírom az ilyen sztorikat még hallgatni is, olyankor izzik a fülem.
Minden cuccnak története van.
Attila aki Otyec
HQFC tag
 
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 6:06 pm

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: Tücsök Dátum: szomb. júl. 25, 2009 5:50 pm

Nojóvanakkor,ezt örömmel olvastam,ezek szerint nem én vagyok az egyetlen,aki képes magát adósságokba verni az imádott Queenje miatt.Nekem ugyan nincsenek extráim meg ritkaságaim,de ha az ember csóresz,akkor az alapok beszerzéséhez is muszáj eladósodnia,és mint tudjuk,a muszáj nagy úr. :mrgreen:
Avatar
Tücsök
HQFC tag
 
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: vas. márc. 22, 2009 8:41 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég

cron