Freddie

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: whitequeen Dátum: hétf. júl. 27, 2009 9:13 am

Attila aki Otyec írta:Na meg minden európai városból valamit!.... Five Live-kazetta Firenzéből, még 1993-ban, Athénból bakelit (hatemeletes lemezáruház, egy fal csak Live Killers), Barcelona - Freddie promo maxi cd (kettő volt, nem volt mind a kettőt pénzem elvinni, na de most már van kettő), München - Freddie DVD, na meg London... Hát London.


meg pár picture disc Brüsszelből... :mrgreen:
-SEA-

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
whitequeen
HQFC tag
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 2:10 pm

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: Attila aki Otyec Dátum: csüt. júl. 30, 2009 7:24 pm

Az is nagyon szép volt. Szívesen megismételném, felidézném. Komolyan.
Az ember örökké keresi a hibákat, hát, én találtam sokat, de folyton vakvágányon voltam, talán még most is.
Attila aki Otyec
HQFC tag
 
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 6:06 pm

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: whitequeen Dátum: pén. júl. 31, 2009 8:04 am

én most megyek bibíí (B-be, nem vakvágányra :geek: ) :mrgreen:
-SEA-

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
whitequeen
HQFC tag
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 2:10 pm

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: Attila aki Otyec Dátum: pén. júl. 31, 2009 8:27 pm

Pont lenne Brüsszelben dolgom, összefuthatnánk! Átmegyek egy Eurostarral.
Attila aki Otyec
HQFC tag
 
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 6:06 pm

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: pén. júl. 31, 2009 10:21 pm

lol:D hát akkor jó Queenezést Brüsszelben!:D
Légy optimista! Ha az élet citrommal kínál, kérj hozzá martinit!
Avatar
moondream
HQFC tag
 
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 5:09 pm
Tartózkodási hely: bp

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: Attila aki Otyec Dátum: szer. aug. 05, 2009 3:16 pm

moondream írta:megvan valakinek (Otyecen kívül) a Freddie Mercury - his life in his own words c. könyv????


:D Bori, biztatásodra kétségbeesve berohantam abba a boltba, ahol tudtam a könyvet, és.... nem volt! Halkan visítottam. De nem adtam fel, átmentem egy másikba, ahol volt 3 példány. .... De végül is csak egyet vettem meg.
Tényleg csudajó. Már nem fehér borítóval árulják, sajna.

Meg ismered a Complete Works by Georg Purvis? 424 oldal, végigelemez minden dalt és dalkezdeményt, megfűszerezi a történettel, egy-egy odavonatkozó idézettel... Lexikont még nem olvastam ilyen élvezettel! Mellesleg még nem láttam ezt a könyvet sehol, a Piccadilly-n a Waterstones-ban időzött egy ideig.
Attila aki Otyec
HQFC tag
 
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 6:06 pm

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: kedd aug. 11, 2009 5:48 pm

Attila aki Otyec írta:
moondream írta:megvan valakinek (Otyecen kívül) a Freddie Mercury - his life in his own words c. könyv????


:D Bori, biztatásodra kétségbeesve berohantam abba a boltba, ahol tudtam a könyvet, és.... nem volt! Halkan visítottam. De nem adtam fel, átmentem egy másikba, ahol volt 3 példány. .... De végül is csak egyet vettem meg.
Tényleg csudajó. Már nem fehér borítóval árulják, sajna.

Meg ismered a Complete Works by Georg Purvis? 424 oldal, végigelemez minden dalt és dalkezdeményt, megfűszerezi a történettel, egy-egy odavonatkozó idézettel... Lexikont még nem olvastam ilyen élvezettel! Mellesleg még nem láttam ezt a könyvet sehol, a Piccadilly-n a Waterstones-ban időzött egy ideig.


nekem nagyon tetszik a borítója:) szeretem a Frédi-klipeket. Meg jó volt olvasni. Igaz, hogy néha vannak benne ismétlések, dehát az kit zavar.
Jaj, ne fájdítsd a szívem, annyi Queenes könyv van, amit még nem szereztem meg, mondjuk itthon elég nehéz is, majd ha kint élek Írországban, mindet beszerzem!:D
ja, olvastam a sárga kabátot!:D:D:D:D nagyon király. még szerzünk valami ócska gumicsizmát, meg azt a fecnit (és hozzá persze indigót:D), oszt mehetünk Johnhoz:D:D:D:D
Légy optimista! Ha az élet citrommal kínál, kérj hozzá martinit!
Avatar
moondream
HQFC tag
 
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 5:09 pm
Tartózkodási hely: bp

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: Attila aki Otyec Dátum: szer. aug. 12, 2009 4:13 pm

Heveny infarktust kapok már vagy két hónapja, mert vettem egy koncertjegyet... és a koncert szombaton van.... és csak ma indították útra a rendelt jegyet hozzám... és ez egy Nagy, Király Kategória Achtung Baby lesz, Lemon-nal, Fly-jal, Bloody "Saturday"-jal, amit hozott a "Desire", legutóbb, a "Discotheque"-ben, ahol az utcáknak nincs nevük......
Megnézem, milyen a Wembley füve.
IndigO2 beszerezve.
Attila aki Otyec
HQFC tag
 
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 6:06 pm

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: whitequeen Dátum: szer. aug. 12, 2009 4:20 pm

Attila aki Otyec írta:Heveny infarktust kapok már vagy két hónapja, mert vettem egy koncertjegyet... és a koncert szombaton van.... és csak ma indították útra a rendelt jegyet hozzám... és ez egy Nagy, Király Kategória Achtung Baby lesz, Lemon-nal, Fly-jal, Bloody "Saturday"-jal, amit hozott a "Desire", legutóbb, a "Discotheque"-ben, ahol az utcáknak nincs nevük......
Megnézem, milyen a Wembley füve.
IndigO2 beszerezve.


Elmégy a bánatba, és Snow Patrol lesz az előzenekar????????????????????? :o :cry: :oops: :| :evil:
-SEA-

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
whitequeen
HQFC tag
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 2:10 pm

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: Attila aki Otyec Dátum: szer. aug. 12, 2009 8:09 pm

Nem, most néztem meg a honlapon (www.ucváj.kom), hogy a Glasvegas, meg a Hours lesz az előzenekar (vagy nemtom, ezek környékbeli kocsmák?). Nem ismerem az újabb darabokat.
Folytatódik az "akik az Emlékkoncerten közreműködtek"-turném. Ezzel kilövöm az egyetlen műholdas anyagot.
És hogyhogy két koncertet is tartottak Zágrábban? Magyarországon meg egyet sem?
Attila aki Otyec
HQFC tag
 
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 6:06 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég

cron