Freddie

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: whitequeen Dátum: szer. nov. 18, 2009 9:26 pm

Lacóka írta:Charlie-nak meg vki mutasson egy koncertfelvételt. :D


Én inkább összeereszteném Rogerral, hogy mondja a szemébe, hogy stúdióbanda voltak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-SEA-

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
whitequeen
HQFC tag
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 2:10 pm

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: kedd nov. 24, 2009 11:02 am


ez a cikk egy rakás fos. Nemhogy kihagyták Johnt, de tele van helyesírási hibákkal, és a megkérdezettek nyilatkozataiból sztem a legnagyobb marhaságokat írták bele. A Queen mint stúdióbanda... ezt a faxságot
Légy optimista! Ha az élet citrommal kínál, kérj hozzá martinit!
Avatar
moondream
HQFC tag
 
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 5:09 pm
Tartózkodási hely: bp

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szer. jan. 06, 2010 9:31 pm

Most olvastam el az emlékműves hírt, kettőt emelnék ki:

"Brian érkezett ezután, és felidézte, hogyan is hallgatták annakidején a sztereó hangokat Freddie szobájában a Jimi Hendrix-bakelitekről, és hogy is festett minden akkoriban, a 60-as évek végén, a 70-es évek elején."
Nincs erről vmi részletesebb, videó, etc? Mert ez izginek hangzik :)

"A Queen-nel a világ legnagyobb rockzenekarává váltak, fényévekkel előzték meg korukat."
Ez azt jelenti, h vmikor lesz még ilyen, vagy csak hasonló? :) (Lesz idő, amikor ez lesz a...módi?! :))
Lacóka Kép
Avatar
Lacóka
 
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 5:09 pm

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: Connor MacLeod Dátum: hétf. máj. 03, 2010 11:06 pm

Sziasztok! Ti gondolkoztatok már azon hogy ha Freddie élne, akkor vajon most hogy nézne ki?
Avatar
Connor MacLeod
 
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: hétf. nov. 16, 2009 3:00 pm
Tartózkodási hely: Tóalmás

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: kedd máj. 04, 2010 7:36 pm

ezmilyenmár- nem. Freddie-ben pont az a "jó", (direkt van idézőjelben, nehogy vki félreértse) hogy pályája csúcsán félbehagyta az ipart, és férfiúi szépsége, meg tehetsége teljében hagyott itt minket, úgyhogy nem kell ilyesmin filózni. Ez tette fel a koronát legenda-mivoltára. Ő maga sem akart megöregedni, mer only the good die young. Mindig ez jut eszembe, amit Peter is mondott róla. És hogy biztosan a zeneiparban tevékenykedne, de visszavonultan; nem turnézna meg hepajkodna a színpadon vén fejjel..:)
Légy optimista! Ha az élet citrommal kínál, kérj hozzá martinit!
Avatar
moondream
HQFC tag
 
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 5:09 pm
Tartózkodási hely: bp

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: Connor MacLeod Dátum: kedd máj. 04, 2010 8:22 pm

moondream írta:ezmilyenmár- nem. Freddie-ben pont az a "jó", (direkt van idézőjelben, nehogy vki félreértse) hogy pályája csúcsán félbehagyta az ipart, és férfiúi szépsége, meg tehetsége teljében hagyott itt minket, úgyhogy nem kell ilyesmin filózni. Ez tette fel a koronát legenda-mivoltára. Ő maga sem akart megöregedni, mer only the good die young. Mindig ez jut eszembe, amit Peter is mondott róla. És hogy biztosan a zeneiparban tevékenykedne, de visszavonultan; nem turnézna meg hepajkodna a színpadon vén fejjel..:)


Azt tudom hogy nyilatkozta hogy nem fog már ugra-bugrálni a színpadon, csak hát Brianék is nyomják 60 évesen, mondjuk más a szitu mert életben tartják a legendát..stb...

Valahol olvastam olyat hogy lehet h. Freddie hanyagolta volna a Queent, és inkább komolyzenei pálya felé ment volna!
De ne kérdezzétek, hogy hol olvastam!
Avatar
Connor MacLeod
 
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: hétf. nov. 16, 2009 3:00 pm
Tartózkodási hely: Tóalmás

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: kedd máj. 04, 2010 11:03 pm

Van a wiwen egy alkalmazás, ilyen h nézel majd ki 2030-ban, azt ráengedtem egy caballe-jal (-val? komolyan, h kell ezt a nevet kimondani? kihúzzam a cv-mből a spanyolt? :D (talán kabajjé, de tudomén...)) közös képre, hát, jó szart csinált, fel se töltöm.

Egyébként a jagger, aki asszem öt évvel öregebb, pár éve még eléggé összekapta magát, mikor erre jártak (SEA-nak nem tetszett, én azóta is vigyorgok), szóval még azt se zárom ki, h nyomnák. John eléggé megöregedett, Rogeren nem látszik semmi :D (bár ami odabasz, h Brian őszül, azon beszartam...)
Lacóka Kép
Avatar
Lacóka
 
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 5:09 pm

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szer. máj. 19, 2010 9:07 pm

ezt kaptam, ha vki érdekel:

sziasztok,

kérlek nézzétek meg a videómat és támogassátok a pályázatomat a Vodafone Felelősségvállalás facebook oldalán. Ha elegen "like"-oljátok 1 évig fizetnék a munkámat, amit HIV pozitívokkal végeznék.
Kérlek a következőt tegyétek:
1; csatlakozzatok a Vodafone Felelősségvállalás oldalhoz a facebookon:
http://www.facebook.com/vodafonefelelossegvallalas
2; "like"-oljátok a postomat:
http://www.facebook.com/vodafonefelelossegvallalas?v=wall&s%20tory_fbid=127246990620210
3; osszátok meg minél több emberrel, ezzel az instrukcióval együtt!
Köszönöm!
Márti
Lacóka Kép
Avatar
Lacóka
 
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 5:09 pm

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szer. máj. 19, 2010 9:10 pm

http://www.facebook.com/vodafonefelelossegvallalas?v=wall&story_fbid=127246990620210&ref=mf

Talán így. Ha így se, akkor Mészáros Márti linkje kb május 19. hajnali egy körül.
Lacóka Kép
Avatar
Lacóka
 
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 5:09 pm

Re: Freddie

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: pén. jún. 18, 2010 11:53 pm

hű, hát ide csak én írok, de nem adom fel, ezt ideteszem:

http://addict.blog.hu/2010/06/18/megdobbento_aids_reklamfil

mértmértmért nem volt ilyen 20 éve??? :?

(a szöveg SPOILERES, előbb a filmet)
Lacóka Kép
Avatar
Lacóka
 
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 5:09 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron