Queen ünnep 2001 - 3 kívánság

Webmaster [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Webmaster Dátum: csüt. feb. 22, 2001 11:25 am

Hello Mindenki!

Biztosan olvastátok a Hírek-ben, vagy hallottátok valahonnak: november 24-én óriási emlékkoncert lesz a PeCsában.

A szervezkedés nagyon komolyan zajlik, és ez pont az az id?szak, amikor jól jönnek az ötletek, mert mód nyílhat azok megvalósítására. Gondoltam, nyitok hát egy topikot, ahol mindenki jól leírhatja, kit/ mit látna / hallana szívesen a színpadon.

Mindenféle mást is írhattok ide az eseménnyel, vagy az évfordulókkal kapcsolatban, de ha lehet, akkor konkrét javaslatokat vagy vágyakat préseljetek ki magatokból. Ja, és persze: senki ne vegye zokon ha ezért vagy azért nem teljesül a kívánsága!

Dr. Marharépa
2001. február 22.
Webmaster
 

hullahopp [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: hullahopp Dátum: csüt. feb. 22, 2001 11:54 am

Én valamelyik vokálcsapatot (pl Cotton Club Singers-t) hallanám szivesen, akik méltón vissza tudnák adni a nagyszer? Queen vokálokat, akár háttérvokálban, akár szólóban (pl Breakthrou eleje). A Good Company-t is szivesen hallanám egy dixiland band el?adásában.
hullahopp
 

Tejfeljancsi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Tejfeljancsi Dátum: csüt. feb. 22, 2001 6:10 pm

Sziasztok! Nagyon tetszik az ötlet és már most nagyon izgulok, hogy mekkora buli lesz! Szívesen járnék jó koncertekre de itt nálunk nem sok van és ezért egy ilyen nagy buli pont az, amire vágytam. De száz szónak is egy a vége, nekem az jutott az eszembe hogy azok kedvéért akik esetleg nem kapnak jegyet, vagy vidékiek (mint én), netán külföldiek, tervezitek-e hogy él?ben lehessen látni vagy hallani a koncertet valamilyen médiában???? Jó dolog lenne ha ezek miatt az emberek miatt az interneten vagy a rádióban vagy a Z+ on él?ben közvetítenétek. Én mindenesetre ott leszek!!! :-)))

Ui: mennyi lesz a jegy???
Tejfeljancsi
 

Anus Pannonius [[ Pannonia2001 kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: Anus Pannonius Dátum: pén. feb. 23, 2001 1:28 am

Sziasztok!
Enekesre egyelore nincs javaslatom (majd talan jon az is), de a DALOKrol annyit feltetlen, hogy **REGIEKET** is!!!!
Nem azt mondom, hogy jatsszanak le minden Modern Times Rock'n'Roll-t (na persze en szivesen hallanam!!), de azert egyszer mar felcsendulhetne a Mustapha, a Spread Your Wings, a Death On Two Legs (!!!), stb.
A listam nem fontossagi sorrenben van, hanem -sajnos- valoszinuseg (=popularitas) szerint rendezve. A TMOTBQ-t mar le se merem irni...
Anus Pannonius
 

kopasz [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: kopasz Dátum: pén. feb. 23, 2001 11:09 am

Lehetne rögtön két koncert: egy "greatest hits" és egy "hidden treasures".
kopasz
 

hullahopp [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: hullahopp Dátum: hétf. feb. 26, 2001 2:30 pm

Még két-három ötlet.
Cserháti Zsuzsa: My Melancholy Blues
Balázs Fecó: Don't Stop Me Now, Friend Will Be Friends.
hullahopp
 

Leilah [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Leilah Dátum: hétf. feb. 26, 2001 3:00 pm

Mi lenne ha valamelyik jó hangú boyband is fellépne? Lehet hogy nyálasak de ez azért van mert a saját produkciójuk olyan és talán igazából mégis van köztük olyan csapat amelyikben jó hangú srácok vannak. Lehet ez persze egy lánybanda is. 3-4-5 ember biztos tud valamit hasonlót nyújtani az egy szem Freddie-hez képest, nem? :-)
Leilah
 

greeny [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: greeny Dátum: hétf. feb. 26, 2001 10:02 pm

Hááát...izgi a dolog, de nem lehet hogy kicsit beégés lesz az egészb?l? Azt halottam hogy 92-ben volt néhány nagyon ciki el?adó a pecsában. Ti mit gondoltok, elég az ha valaki itthon "jó énekes" arra hogy Freddie nyomába lépjen? És valaki tudja hogy kik lesznek a zenekarban? Mert azért az sem utolsó feladat, pl ki képes úgy játszani mint Brian? Kicsit aggódok, de azért reménykedek is..
greeny
 

Pigmy [[ szigand kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Pigmy Dátum: hétf. márc. 05, 2001 12:58 pm

Hopsz, picit darabos nálunk az internet... Elnézést.

Pigmy
Pigmy
 

pisti [[ peestee kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: pisti Dátum: szomb. márc. 10, 2001 3:51 pm

Üdv minden rajongónak!

Rövid leszek: valamelyik kereskedelmi csatornán láttam egy villanásnyit egy zenés m?sorból még tavaly, amikor Pataki énekelte a Show must go on-t. Hibátlan volt. Nem utánozta, saját hangját adta. Szólni kellene Briannek. Az EDDA úgyis hallgat mostanság. :-)))
pisti
 

Következő

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég

cron