dalszövegek magyarul

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: pén. szept. 22, 2006 8:39 pm

Kedves moon! El?ször is jobban járok, ha Robin fordítja és úgy vettem észre, hogy nem veszi zokon, ha néha kérek T?le fordítást, ha meg igen, akkor bízom benne, hogy nyíltan meg is fogja mondani nekem. Másrészt ? gyorsan és jól fordít, ráadásul így nyílvánossá is vállik minden fordítása. Indoknak ennyit.
Robin, Neked meg köszi ismét, remélem nem volt gond, hogy megkértelek...
Coulthard
 

robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: robin Dátum: pén. szept. 22, 2006 11:14 pm

sosem gond... ha van id?m megcsinálom...
kérjél kérjetek nyugodtan. és abban van némi igazság hogy így legalább mások is el tudják olvasni. megaztán kell a gyakorlás is. amióta gimiben leraktam a fels?fokot szinte alig angolozok. (buháháháhááá azért vettétek ezt a kapitális önpolírozást :D:D:D:D:D)szóval tessék kérni robin bácsi elintézi.
robin
 

vm [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: vm Dátum: szomb. szept. 23, 2006 5:57 pm

Nekem csak pár sor kéne,én is fordítgatok(remélem egyszer meglesz a középfokúm,meg közepes méret? szótáram),eddig az angoltanárom segített-de még neki-lexikon on 2legs-is alig sikerült,meg egy ismer?sömet kérdezgettem folyton-elege is lett bel?lem-na már biztos nektek is,szóval a kérdéseim:"Waterbaby's singing in a lilypool delight,/Blue powder-monkey's praying in the death(v dead?) of night(ez vmi mitikus elem v Freddieke egyéni találmánya?)","poking in the pile"(erre a tanárom vmi nagyon éééérdekeset mondott,ezt inkább le se írom)"fie fo the black Queen(v fi v fy ill. foe-gáz,h le sem tudom írni)."she is vulgarabuse and vile","tattoos all her pies"(v ilyesmi),"and she never dots her eyes",a többi sacperkb megvan de nagyon érdekel a szakért? megoldása:)
vm
 

robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: robin Dátum: szomb. szept. 23, 2006 6:13 pm

nos mint mondtam a black queen ??? hát mondjuk ugy folyamatban van, de amennyire belenéztem a szöveg eléggé zagyvának t?nik mégha ezzel felségsértést is követek el :D
majd pár napon belül megcsinálom amennyire tudom aztán egyeztetünk hogy micsoda micsoda :D
robin
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szomb. szept. 23, 2006 6:37 pm

Nem a versenyt akarom gerjeszteni, de jómagam is nekiláttam a Black Queennek. Eredmény el?bb vagy utóbb. És akkor jönnek a válaszok (amik tényleg nem egyértelm?ek)
Lacóka
 

ChristianoCortez [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: ChristianoCortez Dátum: szomb. szept. 23, 2006 8:21 pm

Kérdésem, illetve kérésem lenne felétek! Van itt valaki, akinek megvannak bizonyos Queen dalok gitárbetétjei, amiket Brian gitároz? Gondolok itt olyan dalokra, mint Hammer To Fall, Tie Your Mother Down, One Vision, Breakthru, Who Wants to Live Forever, We Will Rock You és hasonlók. Ha van ilyen, az küldje el nekem ?ket kérem szükségem lenne rájuk, íme az elérhet?ségem: christico@freemail.hu
El?re is köszi...
ChristianoCortez
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szomb. szept. 23, 2006 8:25 pm

Nem biztos h ez is jó, de youtube-n van egy csomó videó, amin egy srác gitározik queen dalokat. (nem tom mire kéne)
Lacóka
 

ChristianoCortez [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: ChristianoCortez Dátum: szomb. szept. 23, 2006 10:20 pm

Igen azokat én is láttam, ha jól emlékszem MatiasMay néven vannak fent a srác videói, de sajna azokkal nem sokra megyek, nekem leírva kellének a dalok gitárbetétjei, szval akinek van az vegye fel velem a kapcsolatot: christico@freemail.hu
ChristianoCortez
 

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: vas. szept. 24, 2006 7:22 am

Hát, én a Guitar Pro-t ajánlom neked... Ott néha nagyon jól le vannak kottázva dalok...
Dani
 

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: vas. szept. 24, 2006 7:24 am

Illetve tudom ezen szólók némelyikét (Hammer to Fall, Tie, who Wants to live, We Will Rock You), amennyiben megfelel neked, valamilyen módon lekottázom neked és azt elküldöm...
Dani
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég

cron