Budapesti koncert

Re: Budapesti koncert

HozzászólásSzerző: rogerrabbit Dátum: vas. nov. 02, 2008 9:45 am

Ja, egyébként király volt Prága, Bécs pedig még királyabb!!!!!!!!!!! :)
"I'm just a f***ing drummer..."
Kép
Avatar
rogerrabbit
HQFC tag
 
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 12:29 am

Re: Budapesti koncert

HozzászólásSzerző: Tamáss Dátum: vas. nov. 02, 2008 11:02 am

A bécsi koncert óriási volt! A banda és a közönség is kitett magáéert. Újra meggyőzödhettem arról, hogy mekkora dobos is Roger! Olyan stabil alapot adott a zenekarnak, amire piramisokat és felhőkarcolókat lehetne építeni! Végre oldalról is láthattam a gyönyörű fekete lábdobot. Olyant szól mint egy ágyú. A Crazy Little Thing-et egy dob intróvl kezdték, elösször nem is kapcsoltam, hogy melyk szám következik. Az új dalok jól működtek élőben, főleg a Cosmos Rocks. Ja, Roger egy gumiálarcban jött be a 39 elött! Ennyi ugrik be hírtelen. A Stadthalle teljesen tele volt, többen voltak mint három éve. Orbánra hallgatva most én is magammal hoztam mégegy embert. :-)
Lacóka: Madridban játszották a Las P-t, és én tényleg úgy emlékszem, hogy ezt a dalt hasonló céllal írták a spanyol anyanyelvüeknek, mint a Teo Torriate-t a japóknak. De a legkülönbejáratúbb Queen dala mégiscsak a királynőnek van :-)
Tamáss
 
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: pén. okt. 17, 2008 9:13 am

Re: Budapesti koncert

HozzászólásSzerző: Manyus Dátum: vas. nov. 02, 2008 11:33 am

Nekem megvan a NOL-os videó, hová küldjem?:)
Manyus
HQFC tag
 
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: szer. okt. 29, 2008 1:24 pm

Re: Budapesti koncert

HozzászólásSzerző: rogerrabbit Dátum: vas. nov. 02, 2008 2:16 pm

Manyus írta:Nekem megvan a NOL-os videó, hová küldjem?:)


Köszönöm, időközben megkaptam flv formátumban. :-)

(Neked hogy van meg amúgy?)
"I'm just a f***ing drummer..."
Kép
Avatar
rogerrabbit
HQFC tag
 
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 12:29 am

Re: Budapesti koncert

HozzászólásSzerző: rogerrabbit Dátum: vas. nov. 02, 2008 2:18 pm

Az a gumiálarcos cucc fergeteges volt!!! :D :D :D Nagyonnemnormális ez a pasas...dehát ezért (is) imádom. :D
És hát a dobszóló!! Kész voltam!! Mindezt közvetlenül mellőle, az első sorból nézni.....vááááááááááá!!!!! Királyság volt!!! :)
"I'm just a f***ing drummer..."
Kép
Avatar
rogerrabbit
HQFC tag
 
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 12:29 am

Re: Budapesti koncert

HozzászólásSzerző: bocoka Dátum: vas. nov. 02, 2008 3:32 pm

Örülök hogy jók voltak a Prágai meg Bécsi bulik. Egyvalami amúgy eléggé szeget ütött a fejembe: mi ez a gumiálarcos dolog Roger részéről? Erről tud irni valaki bővebben? Netalántán video?

PS - SZERKESZTVE :D
Megtaláltam a képet! Ime:Kép
bocoka
 
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 1:37 pm

Re: Budapesti koncert

HozzászólásSzerző: rogerrabbit Dátum: vas. nov. 02, 2008 5:26 pm

Annyira nemnormális a pasi... :lol: :lol:
"I'm just a f***ing drummer..."
Kép
Avatar
rogerrabbit
HQFC tag
 
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 12:29 am

Re: Budapesti koncert

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: vas. nov. 02, 2008 5:50 pm

nna, most jutottam géphez!
hát, nekem a prágai volt a csúcs, az 10/10, a bécsi is nagyon király volt, de ott mintha kicsit lanyhább lett volna a közönség (vagy csak én álltam rossz helyen?), mindenesetre Budapesthez képest mind a kettőn jóval nagyobb volt a tombolás meg a lelkesedés. Nemtom, ez ilyen magyar mentalitás, nekünk semmi nem elég jó. Mindkét városban újságok jelentek emg a Queen-koncertről, nálunk meg mindenki csak fanyalog, bár lehet, hogy ez a '86-os csúcsteljesítmény utóhatása lenne?... Mindenesetre kötve hiszem, hogy akik most írják ezeket a cikkeket, annak idején kint lettek volna, úgyhogy *nem írom ide, mert moderátor akartam lenni...* :lol:
Prágában első, Bécsben második sorban álltunk. Nagyon tetszett mindkét koncert!!! Az álarc pedig csak hülyéskedésből volt Rogeren, asszem nincs semmi különös jelentősége. Azért basszus... Látszik, hogy kik az igazán nagyok. Akik még 60-egynéhány évesen is képesek így ezreket megmozgatni, és ripacskodás nélkül elvarázsolni egy teljes arénányi közönséget.
Légy optimista! Ha az élet citrommal kínál, kérj hozzá martinit!
Avatar
moondream
HQFC tag
 
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 5:09 pm
Tartózkodási hely: bp

Re: Budapesti koncert

HozzászólásSzerző: rogerrabbit Dátum: vas. nov. 02, 2008 6:10 pm

én Prágában sajna hátrébb álltam, nem volt front of stage jegyem. Bécsben viszont az első sorban, szóval nekem az jobban bejött. :) (meg a pesti, mert ott is az első sorban álltam - nemtom...onnan totál királynak tűnt a hangulat. Meg a pestit nekem még a "körítés" dobta fel, de nagyon!!! Hogy "hazai pálya", várakozás a szálloda előtt, találkozás velük, közös fotó, kézfogás, ilyesmi)

Szerintem Halloween okán vehette fel Roger azt a maszkot. Mindenesetre nagyon-nagyon imádnivalóan hülye!!!! :mrgreen:

A pesti fanyalgást én sem értem. Szerintem király volt!!
"I'm just a f***ing drummer..."
Kép
Avatar
rogerrabbit
HQFC tag
 
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 12:29 am

Re: Budapesti koncert

HozzászólásSzerző: whitequeen Dátum: vas. nov. 02, 2008 9:07 pm

RT: "I'm just a baby.........."

...de ezt csak az elsô 2 sorban hallottuk.
-SEA-

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
whitequeen
HQFC tag
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 2:10 pm

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 64 vendég

cron