The Cosmos Rocks

Re: The Cosmos Rocks

HozzászólásSzerző: Tacsi91 Dátum: kedd jún. 23, 2009 5:56 pm

Mostanában elég sokat hallgatom a régi (első 5) albumokat, és nem értem, h a C.R.-on miért nem énekel szólóban Brian vagy/és Roger? Annak idején szerves része volt az albumoknak 1-1 lágy May nóta, vagy egy Taylor-féle heavy metal.
Tacsi91
 
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: vas. okt. 19, 2008 11:10 am
Tartózkodási hely: Budapest

Re: The Cosmos Rocks

HozzászólásSzerző: whitequeen Dátum: szer. jún. 24, 2009 8:21 am

Tacsi91 írta:Mostanában elég sokat hallgatom a régi (első 5) albumokat, és nem értem, h a C.R.-on miért nem énekel szólóban Brian vagy/és Roger? Annak idején szerves része volt az albumoknak 1-1 lágy May nóta, vagy egy Taylor-féle heavy metal.


Jó, de ez már a Works óta nem jellemző... :|

...és azért a koncerten nem panaszkodhattunk hálisten!! :lol:
-SEA-

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
whitequeen
HQFC tag
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: szer. okt. 15, 2008 2:10 pm

Re: The Cosmos Rocks

HozzászólásSzerző: scaramouche Dátum: vas. júl. 05, 2009 10:56 am

Apám mesélte, hogy volt az Önök kérték-ben a 2008as budapesti Queen + Paul Rodgers koncertről egy szám. Nem tudja valaki, hogy ezt hogy lehetne megszerezni, esetleg az egész koncertet?
Avatar
scaramouche
 
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: szomb. nov. 01, 2008 2:13 pm

Re: The Cosmos Rocks

HozzászólásSzerző: Connor MacLeod Dátum: kedd dec. 22, 2009 4:02 am

Sziasztok! Szívesen olvasnék arról, hogy az albumról kinek melyik a kedvenc száma? Lapozgattam ebben a topicban, de nem találtam ezzel kapcsolatosan véleményeket. Vagy lehet, hogy nekem már túl késő van, és elsiklottam felette!

Sokan mondták,hogy ez nem Queenes album. Szerintem meg az, hisz egyik albumot sem lehet összehasonlítani.
Brian és Roger többet énekelhetett volna rajta. Mi akárhová követjük Hőseinket, de a köztudatba újra Paul kapcsán jutottak. Tehát eme bevezető után leírnám a kedvencemet, s hogy miért.

Amikor volt a Rock Randiba a lemez premierje, akkor két dalra figyeltem fel, s tetszett meg, az a "Small", és a
"Some Things That Glitter" volt. A "We Believe" is nagy kedvenc, kár hogy nem voltam a koncerten. Biztos Ütős volt! Ami nem tetszik az albumról, az a "Time To Shine".

Kár, hogy nem készült normális videó valamelyik dalhoz, amiben persze az együttes is benne van.
A Say It's Not True ezen változata nagyon jó, kár hogy csak ebben a dalban kapnak egy-egy versszakot kedvenc rockereink.

A Call Me az se tetszett, de megszerettem, mert 2008 októberében este barátaimmal való vodkázás közben, valahogy az szólalt meg az mp3-on, s megadta az alaphangulatot..

Az albumborító nekem összecsapottnak tűnik, túl kicsi a kép a bandáról.

Remélem lesz még egy újabb Queen album, ami kábé Brian és Roger új szólódalai, Queenes hangzással és egy albumon! :-)
Avatar
Connor MacLeod
 
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: hétf. nov. 16, 2009 3:00 pm
Tartózkodási hely: Tóalmás

Re: The Cosmos Rocks

HozzászólásSzerző: Tücsök Dátum: kedd dec. 22, 2009 9:02 pm

Nem igazán tudtam megszeretni ezt az albumot.Elcsépelt és lerágott csont már,de nekem pont az hiányzik róla,amiért a Queent megszerettem.De Briantől és Rogertől szívesen hallanék új dalokat.Nekem Brian hangja jobban tetszik,mint PR-é.
Avatar
Tücsök
HQFC tag
 
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: vas. márc. 22, 2009 8:41 pm

Re: The Cosmos Rocks

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: pén. dec. 25, 2009 3:48 pm

nekem a Time to shine a kedvencem:P és a továbbiakban no comment, mivel ennek az albumnak (és Paulnak) köszönhető, hogy találkoztam Brianékkel élőben, és hogy most a Cosmos rocks aláírva figyel a polcomon.
Légy optimista! Ha az élet citrommal kínál, kérj hozzá martinit!
Avatar
moondream
HQFC tag
 
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: kedd okt. 14, 2008 5:09 pm
Tartózkodási hely: bp

Előző

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron