One night of Queen-Gary Mullen

Drkazmer [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Drkazmer Dátum: szer. dec. 27, 2006 3:02 pm

Ez biztosan az, oda van írva, hogy Halle F. Egyébként nemrég újították fel ezt a csarnokot, azt olvastam.
Drkazmer
 

Drkazmer [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Drkazmer Dátum: szer. dec. 27, 2006 3:03 pm

És csak ül?hely!
Drkazmer
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: csüt. dec. 28, 2006 1:29 am

Bizony azt én is láttam, hogy igen csak kevés jegy van már... Viszont, ha csak ül?hely van, akkor inkább kihagyom, nekem az úgy nem az igazi koncertfeeling...
Coulthard
 

Bazsa24 [[ juno kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Bazsa24 Dátum: kedd jan. 09, 2007 6:47 pm

Sziasztok!

Én olya szerencsés helyzetben érezhettem magam, hgy részese lehettem egy él? Gary Mullen&The Works koncertnek még 2005-ben Skóciában, Oban városában. Egy igen sz?kös m?vel?dési házban volt ez az él? show és hát valami döbbenetes volt a produkció! Akik ott voltak, többekt?l hallottam a bekiabálásokat, hogy Thank you Freddie... Eszméletlen volt a hangulat!Mivel el?tte voltam nemrég a pesti Queen koncerten, elkerülhetetlen volt az összehasonlítás...és bár az eredeti még (hála a jó égnek) él? legendák pótolhatatlanok én úgy éreztem, hogy a Mullen féle el?adáson jobban éreztem magam. Amúgy Gary Mullenr?l annyit nem árt tudni, hogy skót származású, nyert ki mit tud versenyt (hál Freddie-nek) és az el?adása egy az egyben Freddie 86-os Wembley koncertjének koppintása. A hanglejtés, a mozgás, a duma, egyszóval valószín? azért is tetszhetett annyira, mert valahol az ember arra vágyik, hogy ha már életbe nem láthatta Freddie-t (aki igen, az szerencsés)legalább itt ez a pali, aki a csapatával tökre hozza ezt a tökéletes feelinget!
Viszont szívesen meghallgattam volna még t?le például a The show must go on-t, Innuendo-t I want it all-t...stb vagyis az "újabb" számokat. Azt hiszm körül 20-30 font volt a belép?, nevetséges simán megérte!
Szóval aki tud, az menjen!!!
Bazsa24
 

Előző

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég

cron