One night of Queen-Gary Mullen

Drkazmer [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Drkazmer Dátum: hétf. dec. 18, 2006 4:37 pm

Nagyon ügyes ez a fószer, de nem utánozza túlságosan is Freddie-t? Ugyanaz a mozgás, a hanglejtés.
Én Paul Rodgers-ben pont azt tiszteltem, hogy nem esett abba a hibába, hogy Freddie-t akarta lemásolni. Mert Freddie-b?l csak egy volt (van, lesz).
Drkazmer
 

Dalvass [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dalvass Dátum: hétf. dec. 18, 2006 7:35 pm

Ez a faszi hihetetlen, nagyon jól UTÁNNOZZA és itt épp ez a lényeg....csatlakozom az el?ttemlév?höz......jó buliból persze h meghallgatnám, de sztem ez már kicsit olyan er?ltetett dolog, bár hát csinálja más utánna így :P kétségkívül sztem is a legjobb freddie klón de hát nem a sztárklónokbol lesz az igazi egyéniség.... ha itt lenne bp-en talán megnézném ?ket de azért ennyit nem ér meg... amúgy hallottam már más koncertfelvételeket és ott nemannyira jó :S lehet h ezeken a felvételeken épp jól eltalálta de pl ami a hivatalos német oldalán található zenék azok közül 1ik sem volt olyan jó ....tudja a fene h most milyen majd elmeséli a kollega úr, ha hazajön bécsb?l :D:D:D
Dalvass
 

Pilátus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pilátus Dátum: hétf. dec. 18, 2006 10:29 pm

http://www.youtube.com/watch?v=uGYIsRUphUI

Mégeccer mondom: "színházat láthatunk"

DE MILYET?? ITT EZ A LÉNYEG!!! Aki érzi úgyis jön... ebben nincs náluk jobb... sztem!!
Pilátus
 

vira [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: vira Dátum: hétf. dec. 18, 2006 11:18 pm

ja igen... azt még el szerettem volna mondani, hogy sztem oltári hülyeség bmilyen formában hasonlítani ezt a "dolgot" PR-hoz.. nyilván nem ugyanarról beszélünk! Ez ugyebár egy tribute cucc... És az ürge baromi jól csinálja, ecccer?en nem hiszek a szememnek-fülemnek
vira
 

gerg [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: gerg Dátum: kedd dec. 19, 2006 1:07 pm

Ez nagyon súllyos produkció!!!!
ÉÉNN kapásból csatlakoznék az utazókhoz!!!;))
gerg
 

Era [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Era Dátum: kedd dec. 19, 2006 2:49 pm

detto
Era
 

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: kedd dec. 19, 2006 8:00 pm

Nekem az a véleményem, hogy a tribute-ben is az a lényeg (akár a PRben), hogy azért valami új is, valami más is legyen benne (lásd Queen Unplugged Project).
Nagyon jól énekel, és nagyon hasonlít, de hogya Magic Tour -os fénysort is használják, az már úlzás sztem... Ennyire nem kéne utánozni... (de nagyon tisztelem és elismerem, hogy ilyenre képesek...)
Dani
 

gerg [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: gerg Dátum: szer. dec. 20, 2006 11:25 am

ennek a produkciónak PONT EZ a lényege! nyilván nem azért csinálják mert képtelenek pl saját fényefektetek kreálni.
gerg
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: csüt. dec. 21, 2006 4:35 pm

Megnéztem! Meg vagyok gy?zve! Megyek.
sea
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: csüt. dec. 21, 2006 7:03 pm

hát ez nagyon durva... ha nem olvastam volna hogy mi ez, azt hinném hogy Freddie az
laca
 

Következő

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég

cron