könyv

Bandus [[ ketbandi kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: Bandus Dátum: kedd nov. 28, 2006 8:23 pm

Megjelent a Freestone könyv magyar fordítása ,a múlt hét pénteken.

www.lira.hu
Bandus
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: kedd nov. 28, 2006 11:02 pm

Holnap megyek is érte, kíváncsi leszek. Köszi az infót!
Coulthard
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: szer. nov. 29, 2006 9:59 am

Libriben tegnap vettem
starfleet
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: csüt. nov. 30, 2006 10:30 pm

Volt ma a kezemben! Tök vékony :( Igaziból egy Borotvaélen II.-re számítottam. Na nem baj, úgyse lesz meg karácsonyig :'()
sea
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: pén. dec. 01, 2006 6:17 pm

nos, senkinek nem akarom elvenni a kedvét a könyvt?l, de...

Nem ny?gözött le. Minden tiszteletem, de ha valakivel együtt élem a napjaimat 12 évig, akkor nem az a legfontosabb, hogy melyik városban, pontosan melyik szórakozóhelyeken voltunk, meg pontosan milyen márkájú parfümöket vettek...sok esetben többet ad, mint más könyv, de nekem összevissza. "Err?l is akarok mesélni, meg err?l is", de igazából az lesz bel?le, hogy számunkra ismeretlen nevek repkednek, hogy "ezzel itt futottunk össze, ezzel meg itt buliztunk, jó volt". Jim Hutton téma kényesen kerülve, de az utolsó pultos / kamionsof?r barátról oldalak. Most akkor kivel élt 5-6 évet? Queen vonatkozás (barátság) minimális (pedig jól kezd?dik...).

De amit legjobban hiányoltam: mit?l lett Phoebe Freddie Mercury barátja és bizalmasa? Azon túl, hogy a mindese volt, nekem ez homály. Hiányzik nekem az egész váz.

A képeket nem kommentálom.

Lehet túl nagyon voltak az elvárásaim, mondjuk nem tudtam h megjelent, véletlenül megláttam, megvettem, már a polcon van.

Borotvaélen jobb! (Más kategória, de Pink Floyd könyv pedig pfffff...nagyon állat.)
starfleet
 

Építmény [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Építmény Dátum: szomb. dec. 02, 2006 3:28 pm

Hát, ez egy végtelenül össze-vissza, csupa fontos dolgot csak épphogy érint?, és csomó érdektelen adatot/történést oldalakon át ecsetetel? könyv. Freddie az els? fejezetben egy végtelenül ellenszenves, pökhendi alak, akinek minden megnyilvánulása után undor fogott el és csalódottság. A többi fejezetben rendes fickónak t?nik, nem tudom mennyire tükrözik h?en a valóságot. A csomó zagyva rész között viszont néha nagyon és benns?séges írások is megjelennek... azt a 2490.-Ft-ot megéri... szerintem mindenképp...
Építmény
 

Lászlóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lászlóka Dátum: vas. dec. 03, 2006 1:14 pm

gyakorlatilag kis kellékes elbeszélése hogy milyen ruhákat adot rá egy sztárra.....nem a legjobb barát elbeszélése....
Lászlóka
 

Építmény [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Építmény Dátum: vas. dec. 03, 2006 2:17 pm

Ugye? nekem is sokszor (végig) ez volt az érzésem..., legjobb barát mi? Pedig még írta is: Amíg Freddie a barátaival szórakozott a nappaliban én nem nagyon tudom, mit körténtek meg, mert folyton a konyhába kellett rohannom, hogy a poharaikat töltögessem:-P
Építmény
 

queen21 [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: queen21 Dátum: szer. dec. 13, 2006 5:09 pm

Nekem azért bizonyos szempontból tettszik...

Pl. tök jó "zenés-kulisszák" vannak benne, amiket (én) máshol még nem olvastam: koncertek menete, stúdió munka, klippek...
Talán egy kicsit Jimkönyv II-t vártatok, de szerintem ez is érdekes.
Pár dolog tényleg érdekes: Jimet sztem is gyanúsan kerüli. Meg szerintem az azért kicsit el lett túlozva, h Freddie nem szeretett a Queen-nel albumot készíten.
...bár ki tudja, az igazságot sohasem fogjuk megtudni, és lehet, hogy nem alapozottan vagyunk elfogultak pár emberkével szemben...

nekeemtecik
queen21
 

gizi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: gizi Dátum: vas. dec. 17, 2006 10:49 pm

Végre nekem is meg van ill.lesz januárban hozza a barátnöm.Nagyon kiváncsi vagyok rá és remélem neked van igazad Pilátus.
gizi
 

Következő

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron