Lover of life, Singer of songs DVD

Kuvik [[ kuviknet kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Kuvik Dátum: csüt. okt. 26, 2006 11:10 pm

El?sz?r is boccs mindenkit?l, hogy új témát nyitottam, de ezzel az új dokumentum filmel kapcsolatban nem nagyon láttam infót a fórumban. gondolom ismerítek.. ha nem, itt egy link róla..:
http://vatera.hu/item/view/index.php?cod=13989291

Na most az a nagy kérdésem lenne, hogy van err?l valakinek biztonsági másolata, és ha van megvan e osztva a hubotokon?
és még egy kérdés :) a hubra, hogy lehet bejutni? régen Gallileo hívott be, de sikeresen elhagytam a jelszavam. ha lehet dobjatok már egy hubcímet is, és egy meghívót..
Üdv!
Kuvik
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: pén. okt. 27, 2006 7:11 am

Azért biztonsági másolat, hogy ne legyen megosztva. :-)
Coulthard
 

sancho [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sancho Dátum: pén. okt. 27, 2006 9:09 am

Hivatalos kiadásokat nem illik megosztani. Tessék megvenni boltban. Bár az is igaz, hogy joggal várná el az ember, ha már megvette, ne valami gyárilag hibás vacakot sózzanak rá! (még ha ki is cserélik)
sancho
 

Kuvik [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kuvik Dátum: pén. okt. 27, 2006 10:44 pm

Nah sikerült megtalálni a hubot.
de nem tudom mi lett vele, mert sok Queenes cuccot láttam a usereknél..
már ha jó címen jártam. :)
erre sikerült feltévednem:
anewhubisborn.servemp3.com:413

Sancho: nem állok úgy anyagilag, hogy 6 ezer forintos dvd-ket vásároljak.. inkább ebb?l pénzb?l kaját veszek.:)
lehet, szégyen, de ez van..

úgyhogy várom az ötleket honnan lehet leszedni a filmet.

(mondjuk ez egy tipikusan olyan film, amib?l többet fognak eladni legálisan, mint amennyi biztonsági másolat cserél majd gazdát cserél :D )
Kuvik
 

Drkazmer [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Drkazmer Dátum: szomb. okt. 28, 2006 5:53 pm

Sehonnan nem tudod letölteni, ugyanis azonnali ban jár bárminem? hivatalos anyag felhelyezéséért. És szerintem ez így van jól. És nekem sincs meg...
Drkazmer
 

Építmény [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Építmény Dátum: pén. nov. 03, 2006 8:09 pm

Kicserélik? Olyanra ugye, amin normális a feliratozás, nem tudom mi bajuk volt, az enyimnek csak a magyar felirat volt nevetséges, helyesírási hibákkal volt tele, bár ez még a jobbik eset volt..., ha nem volt szerencsém el is ment..., néha szavakat hagytak ki, vagy tettek hozzá, amit?l értelmetlen volt a mondat..., kénytelen voltam csomószor lepause-olni, hogy egy darabig tudjam fejtegetni, valyon mit is akartak mondani nekem ezzel...
Építmény
 

Queenie [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Queenie Dátum: hétf. nov. 13, 2006 2:55 pm

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy milyen számgépes program kell a fotó galéria lejátszásához? mert mikor én beteszem a lemezt a gépbe, kiírja, hogy "tegyem be a lemezt a gépbe" Na most akkor mi van? :)
Queenie
 

snyper [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: snyper Dátum: hétf. nov. 13, 2006 6:25 pm

Queenie, sztem egy eredeti példánnyal próbálkozz...
snyper
 

snyper [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: snyper Dátum: hétf. nov. 13, 2006 6:34 pm

ja.... ha meg eredeti, akkor ajánlom figyelmedbe az adobe flash és shockwave playert....
http://fpdownload.macromedia.com/get/fl ... player.exe
http://fpdownload.macromedia.com/get/sh ... r_Slim.exe
hogy melyik mire jó, azt ne kérdezd....legalábbis ne t?lem... :) de én felrakom mindig a gépemre, és m?ködik... ;)
snyper
 

Queenie [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Queenie Dátum: szer. nov. 15, 2006 1:32 pm

Természetesen eredeti!!
Köszönöm, majd próbálkozom.:)
Queenie
 

Következő

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron