Új album a Queen + PR-tõl

robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: robin Dátum: pén. nov. 03, 2006 4:53 pm

szerintem daltrey is jó volt... bár who ügyekben elfogult vagyok :D
robin
 

Tamás [[ gallileo kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Tamás Dátum: pén. nov. 03, 2006 5:22 pm

Kedves Sancho!
Szerintem George Michael nem lenne jobb választás Paulnál. Persze gyönyör?en énekelte a Somebody to love-ot és a másik két dalt is az emlékkoncerten, de mit kezdene egy I want it all-al, vagy a Hammer to fall-al? Bel?le hiányzik a ROCK! És a Queen-koncertek alapvet?en rockkoncertek. Talán az Extreme együttes énekese lenne még jó választás, de ? eléggé eltünt a Van Halenes lemeze óta, és a korkülönbség miatt sem biztos, hogy hosszú távon együtt tudnának-e dolgozni vele Brianék.
Tamás
 

Bamba Songoku [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Bamba Songoku Dátum: pén. nov. 03, 2006 6:09 pm

Én
örülök hogy uj albumot
csinálnak
Paul nak is jó a hangja

Még jo hogy nem
a drogos Geogre MICHALET
VÁLASZTOTTÁK
Bamba Songoku
 

Építmény [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Építmény Dátum: pén. nov. 03, 2006 7:33 pm

"Még jo hogy nem
a drogos Geogre MICHALET
VÁLASZTOTTÁK" Freddie is nyomta rendesen, azthiszem pont e miatt szakadt félbe Michael Jackson-an a közös munka...
Építmény
 

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: szomb. nov. 04, 2006 8:24 am

Hát, azon jó darabig elvitatkozhatnák, hogy szerintünk ki lenne a legjobb énekes, de hát Brianék Pault választották, nincs mese...:D Freddie-t meg bírtam volna, ha személyesen ismertem volna. Nagyon szimpatikus minden megnyilvánulása:D De amúgy csak barátja lettem volna... más nem, miel?tt még valaki félreértené...:S
Na ezt volt értelme beírnom...:S
Dani
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: szomb. nov. 04, 2006 9:01 am

Szerintem Pataky Attila lett volna a megfelel? választás...
laca
 

snyper [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: snyper Dátum: szomb. nov. 04, 2006 9:13 am

Építmény - lehet, h. egy világot fogok összed?teni (van ilyen szó egyáltalán? nagyon reggel van még...:D) benned, de el kell mondanom azt a szomorú tényt, h. Freddie is drogozott...keményen...
snyper
 

Dalvass [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dalvass Dátum: szomb. nov. 04, 2006 9:42 am

hát meg roger is elég keményen nyomta a kokót...volt olyan id?szak amikor durvábban mint freddie...nah meg a mértéktelen ivászat.....azért is néz úgy ki az arca mint kb a 75 éves öreganyámnak :D:D:D:D ezzel szemben brian még mindig milyen jól tartja magát hmm...bár ez a topic nem is err?l szól :D
Dalvass
 

Építmény [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Építmény Dátum: szomb. nov. 04, 2006 10:46 am

snyper: Én is pont ezt mondtam egy el?ttem szólónak, aki szídta GM-et a drogozós életvitele miatt...
Építmény
 

Robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Dátum: szomb. nov. 04, 2006 11:52 am

remegve várom a híreket.... hátha... hátha összejön a Queen+ Paul Balázs turné és album....
Robin
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron