Új album a Queen + PR-tõl

atek [[ brassoiati kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: atek Dátum: pén. nov. 10, 2006 10:09 am

Sziasztok!!
Ne, tudja véletlenül valaki,hogy a Q&PR Super Live In Japan-t honnan lehet beszerezni?
atek
 

atek [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: atek Dátum: pén. nov. 10, 2006 10:16 am

Egyébként.én ugy gondolom,ha szabad véleményt mondanom,hogy lényegtelen azon elmélkedni,hogy Paulnál jobb-e GM,vagy bárki.Azért mondom ezt,mert a srácok tul vannak egy hatalmas turnédömpingen,és a sikerük önmagáért beszél,ha pedig most tényleg studioban vannak,akkor ?k is ugy gondolják,hogy lehet együtt dolgozni.Én támogatom ?ket:) és szerintem itt jopáran igy gondoljuk:) Szoval ez az Japan-os dvd-r?l tud valaki valamit?
atek
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: pén. nov. 10, 2006 10:02 pm

annyit csak, hogy visszatérni tudni kell, de néha az is kevés...én még várom a nagyobb robbanást, de reálisan szerintem a Queen + PR hasonló lesz, mint a Genesis, mikor Phil Collins nélkül csináltak 1 albumot, vagy a Black Sabbath amikor nem Ozzy volt egy ideig (Ian Gillan, Glenn Hughes). Szóval fanatikusoknak kötelez?, kritikusoknak csodás alapanyag. Frontembert, f?leg ILYEN frontembert lehetetlen pótolni, mit pótolni...kisujját pótolni nagy szó lenne. A Rolling Stones is más lenne, ha Mick Jagger halt volna meg anno...

de én mindig azt mondtam: akkor is megvenném a Queen lemezét, ha 60 perc csönd lenne rajta.

A mostani anyag legnagyobb veszélye, hogy Brianék túl szerények lesznek és jön a kicsit puhább, szerelmesebb Paul, aki mmmmmmmmmmmmm-zik egy sort minden számban. A Queen azért Queen, mert nem hasonlít semmire, nem klisés. Félek, hogy most az lesz egy kicsit. No de sebaj, jöv? nyáron találkozzunk!

(Genesis-szel a Népstadionban fogunk!!!)
starfleet
 

gizi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: gizi Dátum: pén. nov. 10, 2006 11:14 pm

Ami azt illeti Roger igen rossz börben volt a Freddie 60-ikján is vagy alkohol vagy más vagy mind a kettö.
Tulajdonképpen sajnálja az ember,hogy egy csibész,huncut jóképu szinpatikus ember(még felnöttebb korában is)igy tönkre tudja tenni magát.De gondolom a privát élete is egy részben ezért futott zátonyra.
gizi
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: pén. nov. 10, 2006 11:32 pm

Coulthard
 

Tacsi [[ salva.guardia kukacka citromail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Tacsi Dátum: kedd nov. 21, 2006 6:39 pm

Az énekes választásánál nem csak az volt a néz?pont, hogy milyen a hangja, hanem az, hogy oda ill? legyen. Ezt most úgy értem, hogy ha mondjuk George Michael, Elton John vagy akár Robbie Williams lett volna az énekes, akkor vajon hány ember ment volna el Brian és George miatt? Paul egy viszonylag ismeretlen (hazánkban) és jól képzet énekes, sztem jó választás volt.
Tacsi
 

Tacsi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Tacsi Dátum: kedd nov. 21, 2006 6:40 pm

ÉN ÁLLAT!!! nem tudom miért írtam george-ot!!!!!!!!!ÜSSETEK AGYON! tehát Rogert akartam írni
Tacsi
 

Építmény [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Építmény Dátum: szer. nov. 22, 2006 3:19 pm

Hát, lehet pofátlanság ezt írni, de én pl lesz*rom Roger-t és Brian-t, mint embereket, nem miattuk mentem ki, hanem, mert behalok a zenéjükt?l! És az sem érdekel különösebben, hogy a többiek miért vannak kinnt körülöttem, ha jó a koncert!! Paul nem ressz, ezt bátran kijelenthetjük, viszont a stílusa legalább annyira oda nem ill?, mint George Michael-é vagy Robbie Williams-é..., csak kiválóan azonosul...
Építmény
 

Tacsi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Tacsi Dátum: szer. nov. 22, 2006 4:51 pm

Úgy értettem, hogy ha vmi nagyobb világsztár menne velük, akkor az emberek azért mennének ki, mert ?t szeretnék hallgattni, nem pedig a Queent. És lehet, hogy el is nyomta volna ?ket
Tacsi
 

Építmény [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Építmény Dátum: szer. nov. 22, 2006 5:31 pm

Nahh, azért a Queen sem olyan kis szar, hogy csak úgy elnyomja ?ket holmi George Michael, vagy Robbie Williams tábora..., megkockáztatom jóval több Queen-es él a földön, mint a másik kett?nek a rajongói együttvéve...
Építmény
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég

cron