Új album a Queen + PR-tõl

Robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Dátum: hétf. okt. 23, 2006 5:49 pm

http://news.sky.com/skynews/video/video ... 00,00.html

remélem müködik a link...
ez egy interju Briannel a Bang! könyv kapcsán ahol a végén a zenér?l is kérdezik és azt mondja h már studióban dolgoznak egy ideje, jól haladnak, több dalt fel is vettek és valószinü egy album ebb?l összefog állni... s?t akár egy jöv? évi turnén is gondolkoznak!!!
na ez szerintem jó hír :D
Robin
 

Lacoka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacoka Dátum: kedd okt. 24, 2006 12:07 pm

Bruhaha, de meg mennyire! (es telleg en vok, csak ekezet nelkul)
Lacoka
 

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: szer. okt. 25, 2006 1:25 pm

Nem nagy újdonság. Sokan sejtették érezték. De azért még is jobb, ha meg van er?sítve...:D Sztem karácsonyra sokaknak lesz jó ajándéka...:D (kb akkorra lesz talán a boltokban) Jöv?re meg elcsaljuk ?ket ide.
Dani
 

Építmény [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Építmény Dátum: hétf. okt. 30, 2006 12:05 pm

Én ennek a lemeznek egyáltalán nem örülök..., S?t kifejezetten bosszant, de nem Paul Rodgers óta, hanem a Take Love-t?l kezdve..., szégyen az a Queen névre, és PR valószín?leg ebben látja az új Queen-t, ami így nekem már egyáltalán nem egy kedves dolog. Addig szimpatikus volt az ötlet, hogy turnézgatnak, és csinálják a hangulatot. S?t, talán még az új számoknak sem lettem volna ellene, hisz csak a régi számokból nem lehet fenntartani egy együttest, de, ha látják már, hogy az új jövevényb?l hiányzik az, ami Queen-é tette a Queen-t, és ez az általa írt számokból is árad, talán nem kéne er?ltetni...
Építmény
 

Robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Dátum: hétf. okt. 30, 2006 8:02 pm

én meg erre azt mondanám várjuk meg h mi lesz azon a lemezen és aztán kritizáljunk... az egy dolog h paul ir valami olyan számot ami az "akármi szóköz love" sémára iródik és nagyjából semmilyen dal... de azért ezen a lemezen roger és brian is ott lesznek mint dalszerz?k... és egy album teljesen más dolog mint az hogy turné hangulatban elnyomnak valami uj dalt...
szerintem lesz meglepi ezen a lemezen keményen ;-)
Robin
 

Építmény [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Építmény Dátum: kedd okt. 31, 2006 8:09 am

Remélem igazad lesz, de a Queen számokat többek között az tette kiemelked?vé, hogy azt írtak, amit akartak, nem kellett azzal foglalkozni, valyon a kedves énekes ezt vagy azt a részt el tudja énekelni, hiszen ismerjük Mercury képességeit..., most Paul-al azért vannak jól látható határok, akármilyen jó énekes is...
Építmény
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: kedd okt. 31, 2006 9:29 am

dolgozzanak csak, ez a munkájuk
starfleet
 

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: kedd okt. 31, 2006 5:24 pm

sztem kevés olyan énekes van, aki 60 éves korában így énekelne. Én örülök ennek az egésznek. az (ahogy el?ttem mondták)valószín?, hogy nem Paul csinálja az egész albumot, tehát (szerencsére)biztos fel fogunk fedezni valami Queenest.Ennek örüljünk, és ne azon bánkódjunk, hogy Paul szerzemények is lesznek az albumon. Egyébként bvaromi nehéz valamir?l úúgy nyilatkozni, amir?l fogalmunk sincs, hogy milyen lesz... Fura egy helyzet - egyrészt bennünk van az öröm, hogy végre új dalok, új album lesz.. Másrészt ott van az tény, hogy az a jelenség ami a Queen dalok sikerétadta, ami összefogta az egészet és összegyúrta a legkülönböz?bb stílusú dalokat úgy, hogy bárki felismerje, hogy igen ez ugyanaz a zenekar, az a személy hiányzik az album készít?i közül... Ezt nehéz elfogadni, viszont a másik oldal is nagyon er?s... Hogy Paul, hogy veszi az aakadályt, az meg majd kiderül...
Egy biztos: jó karácsonyom lesz...:D
Dani
 

Oberon [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: szer. nov. 01, 2006 11:27 am

Én örülök, hogy lesz új lemez, ez a dolguk, csinálják csak. Hogy megveszem-e az egy más kérdés. Belehallgatok majd, de nem várok sokat mr. Rodgerst?l akár énekileg (szerintem er?s közepes a drága), akár íróilag. Amúgy az se annyira nagy szám, hogy hatvan évesen így énekel (az már inkább, hogy ennyi botox után még képes mozgatni bármit is az arcán), Montserrat Caballé (73), Ronnie Drew (72), David Gilmour (60), Roger Daltrey (62), Paul McCartney (64), BB King (81), Omara Portuondo (76) mind magasan fölötte teljesítenek. Persze ott lesznek a többiek is, de Roger szólómunkáiban nem vagyok annyira otthon, Brian meg kezd egy kicsit bekattanni...
Oberon
 

Építmény [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Építmény Dátum: szer. nov. 01, 2006 1:37 pm

Mivel indokolta Brian és Roger, hogy Paul Rogders mellett döntöttek? Mert az er?s közepes tényleg egy jó jelz? rá... (bár szerintem nincs rossz hangja és a WWRY-t kifejezetten jól énekli...)
Építmény
 

Következő

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég

cron