Pontosan 20 éve már a Budapesti koncertnek

Dalvass [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dalvass Dátum: szomb. júl. 29, 2006 8:58 am

Azt hiszem h megfeledkeztünk vmi fontos dologról itt a nyár közepe felé....pontosan 20 éve annak h nálunk jártak a vadak (eredeti felállásban) és hatalmasat zúztak :))) én személy szerint nem voltam kint mert még nem is éltem úgy h így gáz megnyitni ezt a topicot...szóval ide várnám a személyes élménybeszámolókat...nyálas kis story-kat, és a koncert körülményeir?l szóló részleteket....1szóval minden jöhet :D
Dalvass
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: kedd aug. 01, 2006 11:20 am

Én sem voltam, de én akkor legalább már 5 és fél éve életem! :)

Az jutott eszembe, hogy nem kéne-e írni egy levelet valamelyik fajsúlyosabb m?sornak. Ebben felhívhatnánk a figyelmüket az évfordulóra. Hátha készülne egy riport. Mit gondoltok?
typincs
 

Dalvass [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dalvass Dátum: kedd aug. 01, 2006 2:02 pm

Nem lenne rossz...bár ezt el?bb kellett volna meglépni, h pont az évforduló napjára jött volna...bár akkor még mindenki azzal az idióta Robbie-val volt elfoglalva...
Dalvass
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: kedd aug. 01, 2006 2:25 pm

Pesti koncert a tévében.... (álmodik a nyomor)

én se voltam, lehettem volna, voltam két hetes!
Lacóka
 

Dalvass [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dalvass Dátum: szer. aug. 02, 2006 1:21 pm

Hát igen tényleg csoda lenne még egy 2-3 perces kis riport is err?l mivel a kereskedelmi csatornákon a ilyen súlyú híreket kitolják a bombasztikus és nagyon fontos hírek....gondoljunk csak az agypusztító aktív vagy fókusz m?sorokra.... (1szer néztem akkor is arról volt szó h nóci majdnem leejtette a telefonját...) mind1 ezzel azt akartam kifejezni h a magyar média....SZAR... legfeljebb vmi duna tv vagy mtv-be tudnám elképzelni azt meg már nem nézi senki mert minden kis nyálas a magyar sztárocskákra kiváncsi....hüh ez aztán szép hosszú lett :))
Dalvass
 

snyper [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: snyper Dátum: szer. aug. 02, 2006 4:16 pm

bocs az offért, de az mtv adásidejébe se férne bele, mert ott fletó mond beszédet....
télleg bocs az offért meg a politizálásért
snyper
 

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: csüt. aug. 03, 2006 2:52 pm

Én még nem éltem '86 -ban. Csak egy erotikus gondolat voltam szüleim fejében...:)
Dani
 

ChristianoCortez [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: ChristianoCortez Dátum: szomb. aug. 05, 2006 12:39 pm

Én sem éltem még akkor, csak egyik osztálytársam faterjával beszélgettem err?l, ? ugyanis ott tombolt az els? sorba. Azt mondta h egyértelm?en a legnagyonn tombolás a We Will Rock You-nál volt, de a tömeg legjobban a We Are the Champions-nál és a Bohemian Rhapdody-nál fogott össze, hullámoztak meg minden. Azt is említette, hogy amikor Freddie belekezdett a Tavaszi szél vizet ársztba, el?ször egymásra néztek h mit énekel, aztán a második sornál már tudták, és kezd?dött is a tombolás. Elmondása szerint olyan közel volt a színpadhoz, hogy látta azt is, hogy a Kind of Magic közben ki dobott fel a színpadra, Freddie lábához egy pólót, amit ? visszadobott a közönségbe. Jó volt hallgatn, hogy élete legnagyobb élményeként mesélte a 20 éve történteket. Mondta, hogy a koncert végeztével sokan sírva hagyták el a Népstadiont, hát nem semmi lehetett...
ChristianoCortez
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: szer. aug. 09, 2006 1:26 pm

Hát igen...azé' a "miénk" se volt rossz tavaly. Dehát csak a Queen fele mégsem annyi, mint az egész.

Én konkrtétan a 21. század cím? m?sorra gondoltam. Engem ugyanis leginkább az akkori általános hangulat érdekelne. Vkinek RTL-nél vkije? Mert nem igazán hiszem, hogy csak beírok oda, aztán megcsinálják.
typincs
 

Drkazmer [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Drkazmer Dátum: hétf. aug. 14, 2006 2:31 pm

Nagyon jó olvasni ilyen visszaemlékezéseket!
Én ugye még nem lehettem ott 86-ban, ezért egy kicsit ezzel is közelebb kerülhetek ahhoz az élményhez, amit akkor átéltetek!
Drkazmer
 

Következő

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég

cron