Pontosan 20 éve már a Budapesti koncertnek

gizi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: gizi Dátum: hétf. aug. 14, 2006 6:20 pm

?n is köszömöm mindenkinek aki ir erröl `86-os koncertröl,jól esik olvasni a sorokat.
gizi
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: szer. aug. 16, 2006 10:36 am

Én úgy tudom, hogy a Z'Zi Labor utolsó pillanatban ugrott be. Eredetileg R-Go lett volna, de a Szikora félt az összehasonlítástól, ezért lemondta. Kellett keríteni valahonnan egy magyar zenekart. Igazából erre az alkalomra állt össze a Zizi. Szerintem nagyon vicces, hogy vezették föl a Queent. Igazi hungarikum! ;)
typincs
 

giovi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: giovi Dátum: szomb. aug. 19, 2006 12:59 pm

TV-ben lattam 1 Zsombolyaj Janos interiujt a Budapesti Queen koncertrol, elmondta is hogy Kolnben volt felvenni azt a nemet koncertet VHS-re.
Velemenyetek szerint, lesz lehetoseg megnezni?
giovi
 

Jones [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Jones Dátum: hétf. aug. 21, 2006 3:16 pm

Full show was recorded on VHS by Janos Zsombolyai as a "rehearsal" for the Budapest video. Unfortunately Janos overtaped the video later - the tape was expensive and not needed anymore.
Jones
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: csüt. aug. 24, 2006 1:11 pm

Oh wie Schade!
typincs
 

Pilátus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pilátus Dátum: csüt. aug. 24, 2006 4:33 pm

Fandor!!!!

Köszi a leírást, egy élmény volt olvasni...

Remélem jársz még erre.. mert volna egy kérdésem!!
Te elég jó helyen álltál, és tudom, h nehéz erre így most válszolnod, de hogy szólt????
Ha érted mire gondolok? Ha ma kimész egy stadion-koncertre, ahhoz képest milyen volt akkor a sound?? Hangos volt, milyenek voltak a mélyek? Egymáshoz képest milyen volt az egyensúly?? meg honnan szólt? Voltak mélynyomók a színpad alatt??Meg egyáltalán,bármi ami err?l eszedbe jut..
Olyan régóta szeretnék tudni valamit az akkori hangzásról!!
Mert ugye visszahallgatni felvételr?l már nem ugyanaz...
Köszi el?re is.. A kérdés persze bárkinek szól,aki ott volt, és próbálta picit "vájtfüllel" is hallgatni.
Pilátus
 

Fandor [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Fandor Dátum: szomb. aug. 26, 2006 8:46 pm

Köszönöm a méltatást, örülök hogy megoszthatok egy-két emléket.

Magát a hangzást nem igazán tudnám pontosan leírni. ez volt életem els? nagy koncertje, méretben és hangzásban is, ?szintén szólva nem emlékszem a min?ségére. Hangosan szólt, dübörgött, de talán nem olyan tisztán mint néhány évvel kés?bb az INXS vagy a Stones, Freddie hangja nem volt rossz, a látvány néha leny?göz? volt.
Fandor
 

robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: robin Dátum: pén. szept. 15, 2006 2:43 pm

nocsak ez szerintem elég jól hangzik, bár kifejezetten utálom az ilyen politikai oknyomozós bulvárszagú szarságokat, de a 21. százdaban el?szoktak fordulni érdekes témák és viszonylag igényesen szokták bemutatniazokat. én érdekl?dve várom a fejleményeket.
robin
 

Dalvass [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dalvass Dátum: pén. szept. 15, 2006 6:49 pm

Grat Typincs mindenki nevében!!!!
Dalvass
 

robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: robin Dátum: pén. szept. 15, 2006 8:15 pm

http://www.queenzone.com/queenzone/foru ... x?Q=879706

nemtom ez mennyire hivatalos infó vagy nem, de állítólag lesz pest 86 hivatalos dvd...
nagyon remélem egy dupla pakk lesz a ?est 2005-el :D
robin
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég

cron