Brian "fura" bölcseletei...

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: pén. máj. 26, 2006 6:01 pm

Én sajna nem sokat ismerek, íratok párat... (bocs, hogy új szobát nyitottam, de annyi értelme van, mint a Crazy Frognak)
Dani
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szer. máj. 31, 2006 8:32 am

Demjén Rózsi a magyar Brian! (dalszövegek kb = Brian pár csuda megnyilvánulása) :DDD

erre tegnapel?tt jöttem rá, amikor meghallottam: "nem utazom többé a szellemvasúton, biztos hogy sosem válik hobbimmá"

de Brian jobb zenész :))))))))))
chip
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: pén. jún. 09, 2006 8:13 am

Brian "fura" gitárszólói, melyek Jonh-ra is hatottak:

http://queenzone.com/queenzone/forumnew ... x?Q=800021

:-D
Coulthard
 

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: pén. jún. 09, 2006 5:17 pm

Ha német cikk lesz én esküszöm lefordítom nektek, de lécci segítsetek! Csak jöv?re tanulok angolt
Dani
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: pén. jún. 09, 2006 6:02 pm

John annyira unta Brian gitárszólóit, hogy sós mogyoróval dobálta közben.

(Amúgy Crystal sztorija :) )
sea
 

Robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Dátum: pén. jún. 09, 2006 6:55 pm

ez igaz, azzal a kiegészitéssel, hogy a roadok is dobálták john-t a mogyoróval. (ami eredetileg john-nak lettek kikészítve. mármint ? kajálta)
Robin
 

Oberon [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: vas. júl. 09, 2006 6:05 pm

Újabb rememkm? került a soapbox-ba: Az a helyzet, hogy bizonyos skót szigeteken olyannyira elszaporodtak az ember által behurcolt sündisznók, hogy az ?shonos madárfajok túlélését fenyegetik, mivel megeszik a tojásokat. A helyi vezetés és a skót természetvédelmi hatóság úgy döntött, hogy ki kell ?ket irtani a szigetekr?l, mivel az áttelepítésük túl költséges lenne (emellett igencsak az állatkínzás határmezsgyéjén mozogna). ekkor jön a képbe Brian, a képzett ökológus, aki egy találó hasonlattal ( Ez olyan, mintha minen feketét kirtanánk Brixtonból mondván, hgy ott a fehérek az ?shonosak) és egy szenvedélyes irománnyal kikel az ellen, hogy az "alacsonyabb intelligenciájú" védett madarak prioritást élveznek a pár évtizede betelepített, édibédi sünikkel szemben. Érdekes olvasmány.
Oberon
 

asdf [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: asdf Dátum: vas. júl. 09, 2006 6:22 pm

Szerintem a kérdés nem az, hogy maradjanak-e a sünök, vagy ne, hanem, hogy miként távolítsák el ?ket. Mert ha belegondolunk a sün sem tehet róla, hogy az ember odavitte, ezértis lenne kegyetlenség kiírtani ?ket, hiszen ?k csak azt teszik, amit máshol is tennének (És tesznek), nem gondolnak bele abba, hogy ezzel mit okoznak, és a "föls?bb rend?ek", akiknél a hatalom van mit szólnak majd ehhez... ez az én álláspontom...
asdf
 

Oberon [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: vas. júl. 09, 2006 6:34 pm

Ez igaz, de mivel egyre jóvátehetetlenebb károkat okoznak egy egyedülálló ökológiai környezetben, valamit tenni kell, és a kiirtás a leggyorsabb, leghatékonyabb és legkíméletesebb módszer. Mégis, fizikailag hogy szállítsák el azt az 5000 sünt? Már a befogásuk is problémás, de aztán valahogy angliába kell ?ket juttatni, amit eléggé nehéz humánusan és költséghatékonyan megoldani megoldani. Persze biztos, hogy ha komolyan nekiülnének, akkor egy id? után találnának valami megoldást a sün-evakuációra, de addigra lehet, hogy nem lennének madarak, amiket meg kéne védeni.
Oberon
 

snyper [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: snyper Dátum: hétf. júl. 10, 2006 9:07 am

én csak annyit szeretnék kérdezni, h. ha elszállítják a sünöket, akkor mégis hova vinnék? az egy többlet állomány. ha minden igaz, már mindenhol beállt egy egyensúly a sünök és a többi állat között.... namármost ezt az egyensúlyt felborítani egy többlet állománnyal, hát az se valami egészséges....
amúgy jó, h. ez 1 Queen fórum...
snyper
 

Következő

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 37 vendég

cron