krézifrog

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: szomb. máj. 27, 2006 3:09 pm

Lehet, hogy mégsem én értettem félre Briant? Mindenesetre, ha ellátogattok a honlapjára a Q+PR, WWRY musical és BohRhap mellett ott a Crazy Frog logo is.
...Na megyek hányni!
typincs
 

vm [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: vm Dátum: vas. máj. 28, 2006 4:39 pm

Nekem rögtön lejött,h humorizél,de Brian tényleg vicces,csak a maga módján(a Live at the bowl-os Brian-Roger interjún pl.sztem aranyosak,poénkodnak,a riporter viszont úgy reagál,mintha földönkívüliek lennének:)persze mindenki másképp...(ezt e.ként fel lehet frogni Frog attack-nek is:(
vm
 

Drkazmer [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Drkazmer Dátum: kedd máj. 30, 2006 7:10 pm

.
Drkazmer
 

Dr M [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr M Dátum: kedd máj. 30, 2006 11:05 pm

Gratulálok, Kázmér barátom, megint összehoztál egy épít? jelleg? hozzászólást. Örülök, hogy velünk vagy, te bátor, okos fiú.
Dr M
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szer. máj. 31, 2006 8:29 am

(végre megjavult a fórum!)

kazi a "."-ot Marha hozzászólása végére szántam, egyetért? jelleggel, de azért örülök, hogy örültél neki
:)))
chip
 

snyper [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: snyper Dátum: szer. máj. 31, 2006 1:06 pm

snyper
 

Zs. [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Zs. Dátum: hétf. jún. 12, 2006 11:28 am

:D:D:D Vicces, hogy nem t?nik el a vér......
Zs.
 

Zs. [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Zs. Dátum: hétf. jún. 12, 2006 11:34 am

Ja, meg a "nyersfordításból egyb?l beugrik az angol kifejezés"-re szeretnék már napok óta reagálni egyet. Olvasgatta már valamelyik?tök a Falus Iván féle "Didaktika" cím? remeket? Ha ?k simán megengednek maguknak olyan szavakat, mint "prejudikálni", "interdiszciplináris" vagy hasonlók, akkor miért bántjuk azokat, akik szívességb?l lefordítanak egy cikket, hogy az angolul nem tudók is megérthessék?? ?k legalább nem vesznek fel súlyos pénzeket a lektorálásért....
Zs.
 

Oberon [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: hétf. jún. 12, 2006 4:43 pm

Ezen cím hallatán a zöld egy különleges árnyalatára vált az arcszínem... Amúgy tudományos körökben elég "trendi" dolog idegen szavakkal dobálózni, mégha van rendes magyar változata is, úgy hogy semmi meglep? nincs ebben.
Oberon
 

adrián [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: adrián Dátum: pén. ápr. 13, 2007 1:25 pm

adrián
 

Előző

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég

cron