4. Freddie Nap Montreuxben

Pilátus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pilátus Dátum: hétf. okt. 30, 2006 11:39 am

A hideg futkos a hátamon!!
Gizi- köszönöm!!

Én korábban kinnt éltem, a színházban háromszor is megnéztem az el?adást, tehát TELJESEN átéreztem, mit érezhettél!! (és akkor is ott voltak B+R, mert a világpremieren is voltam)

Ilyen csodákat kívánok mindenkinek!!!
Pilátus
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: hétf. okt. 30, 2006 3:54 pm

Igen, köszönom én is, Gizi! Amúgy a mandelás szám címe Say It's Not True.
sea
 

gizi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: gizi Dátum: hétf. okt. 30, 2006 5:12 pm

Pilátus ! te mikor nézted meg utoljára a WWRY-t? Azért kérdezem mert a lányom mesélte,hogy valakik voltak a Hard Rock Caffe-ban vendégei és mondták hogy most 3-szor fogják megnézni.Csak nem te voltál az egyik?
gizi
 

Pilátus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pilátus Dátum: hétf. okt. 30, 2006 7:36 pm

Nem én voltam.
Mint írtam, a világpremier környékén éltem kinnt, ez 2002 tavasza volt.

Azért egy kis viszont-sztori:

Egy ismer?söm kijött megnézni a Musical-t, és mi találkoztunk vele a színház el?tt, h odaadjuk neki a Minidisc-recorderünket, azzal felvevend? a hangot :)))
Míg ott ácsorgunk, toporgunk, várjuk a srácot, odalép hozzám egy n? (a színház el?tt), és aszondja: van a mostanira jegyetek? Mondom NINCS, már láttam, most csak várok valakit...
- aszondja: akkor itt van 3 jegy... a legdrágább VIP helyre...
Mondom: nincs nekem arra pénzem.. mire ?
.-Nem úgy gondoltam, hanem AJÁNDÉKBA!!! Közbejött egy fontos tárgyalásom , és rohannék tovább!!
Erre a kezembenyomja a 3 VIP jegyet, és már el is t?nik a tömegben.

Meggy?z?désem,h ezt fenntr?l intézte valaki... na ki is ????

Aznap este a hátsó sikátornál találkoztam, beszélgettem, és fotózkodtam Briann-el Roger-al Tony Vincenttel, Spike-al, éééééés még testközelbe kerültem 5 másodpercre ROBERT DE NIRO-val is.

Mint egy álom, olyan volt az a nap.

Kösz Fred!
Pilátus
 

Robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Dátum: hétf. okt. 30, 2006 8:11 pm

most lehet h gyökér vagyok de.... Robert de Niro!!!! Öcsém rohadtul irigyellek :D
pedig szerintem már szpájkon is összepisilném magam :D:D:D de robert de niro az húúúúú :D:D:D pedig nem is vagyok nagy rajongója de akkor is....
ja és tök jók a beszámolók, nagyon köszönöm mindenkinek!
Robin
 

gizi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: gizi Dátum: hétf. okt. 30, 2006 9:40 pm

Legközelebb,ha megyek ott fogok állni én is a szinház elött egésznap,hátha Freddie észrevesz.Na ez csak vicc.Igazán örulök hogy ilyen szerencséd volt.Magik.Gondolom ott álltatok egy darabig lebénulva.Nincs határ ennek a megnézésében sem.?s tényleg nagyon szinvonalas elöadás.Nekem egyedul a Killer Queenre van egy kis kifogásom,hogy nagyon uvölt,csodálatos hangja van,de kicsit sok.Queen-t hallgatni nagy nyugalmat ad és egy határtalan boldogságot.?n legalábbis ugy élem meg mikor legyalogolok a városba és közben hallgatom öket a világot kizárva magam körul.
gizi
 

gizi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: gizi Dátum: kedd okt. 31, 2006 5:06 pm

azért hösiesen elismerem,hogy irigyellek
gizi
 

Előző

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég

cron