4. Freddie Nap Montreuxben

Kriszti [[ akrisztike kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: hétf. ápr. 03, 2006 2:46 pm

Sziasztok!
A 4. Freddie Nap egyik szervez?je kért meg, hogy szóljak minél több Queen rajongónak és klub tagnak a következ?r?l. Idén két napos lesz Freddie ünneplése Montreuxben, szeptember 01. és 02-án is tartani fog. Phoebe ötlete alapján szeretnék, ha öt ember vagy csoport el?adná Freddie valamelyik dalát, a saját anyanyelvén. Ezt fel kell venni és kiküldeni Nekik, és ki fogják választani, hogy ki léphet fel az ünnepségen. Ha tervezitek, hogy jöttök Montreuxbe, és lenne kedvetek énekelni is, akkor írjatok és megbeszéljük a részleteket.
Kriszti
 

Malter [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Malter Dátum: pén. ápr. 07, 2006 12:03 pm

Ha énekelni nem is de szivesen eljönnék, mennyi lenne az annyi és hogy lehet lerendezni?
Malter
 

Gizi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Gizi Dátum: vas. ápr. 09, 2006 6:43 pm

Ez engem is érdekelne,ha lehet.Ének nélkul!Köszi a felvilágositást elöre is.
Gizi
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: hétf. ápr. 10, 2006 1:36 pm

Amint megkapom a levelet, hogy konkrétan mennyi a részvétel, megírom.
Kriszti
 

gizi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: gizi Dátum: hétf. júl. 03, 2006 7:49 pm

lehet hogy nem jó helyre irom,de ezt találom a legmegfelelöbbnek:a The very best of Freddie Mercury-val egy idöben jön egy dupla DVD "Untold Story" cimmel.Itt szept.6-i dátummal lehet megrendelni mind a kettöt.
gizi
 

gizi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: gizi Dátum: csüt. aug. 10, 2006 7:46 pm

ki utazik Montreuxba és ki Londonba szuletésnapozni?
gizi
 

gizi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: gizi Dátum: pén. aug. 18, 2006 10:27 pm

ne is válaszoljon senki! ?n Londonban leszek szept 5-én a Dominion szinházban, erre már 1 éve keszulök.ez nem dicsekvés,csak egy határtalan öröm.
gizi
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: csüt. aug. 24, 2006 10:21 pm

Sztem a no válasz annak szólt, h senki... (hacsak Kriszti nem, ? szokott) T?led meg majd várjuk a beszámolót! :)
Lacóka
 

gizi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: gizi Dátum: szomb. szept. 09, 2006 8:59 pm

voltam,láttam és majd megpróbálom valami épkézláb módon leirni.Addig is csak annyit:CSODÁLATOS VOLT!Ki volt Freddie házánál 5-én, sajnos nem tudtam elolvasni a nevét,mert nem látok jól sötétben. A lányom pedig elfelejtette a nevet csak annyit tudok hogy nöi név szerepelt a lapon?
gizi
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szomb. szept. 09, 2006 9:33 pm

Komolyabb összeget tennék a 'Kriszti'-re, vagy vmilyen formájára, de majd az érintett meger?sít (vagy cáfol).
Lacóka
 

Következő

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég

cron