Queen-Megasztár kapcsolat

tralla [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: tralla Dátum: szomb. ápr. 15, 2006 8:42 pm

DSMN csak a próbán volt, Brian ott mondott véleményt. Vajh ha ráértek volna és felkérik ?ket, Mo-ra is eljöttek volna a próbára?
http://www.rickey.org/blog/2006/04/
Itt április 11-i dátumnál megtalálható az összes. A "miénk" jobb volt.
tralla
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: szomb. ápr. 15, 2006 11:09 pm

Megnéztem az American Idol DVD-t a Queenzone-ról és...szörny?...pocsék.

Egyszer?en gyengék. El kell végre ismernünk hazánk fiait és lányait, akik tehetségesek. Ezek az amcsik pedig, hát nagyon gyengék voltak. Talán egy srác tetszett, aki az Innuendo-t énekelte, a többit nem szeretném hallani semmilyen formában.

A show persze grandiózus, óriás fények, Coca-Cola reklám mindenhol, + az "ottani Bakács" nagy arc, megmondja hogy "ez szar volt", vagy megkérdezi "részeg vagy?". Öhhh. :))) Arc a csávó.

A srácok viszont isteni kegyben részesültek, Brianékkal zenélhettek, ugyanis a próbán ilyen is volt, mindenkivel gyakoroltak egy kicsit, ezekr?l kábé 20 mp-s bejátszások vannak, Innuendo, Somebody is, pedig azok a turnén nem szerepelnek!!! Bárcsak Paul is nyomta volna ezeket...

Brianék mindenkit dícsérnek, hát nem tudom, ha hazánk gyermekeit hallották volna, szerintem levizelik a bokájukat...
starfleet
 

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: vas. ápr. 16, 2006 6:27 am

Persze, Brian nem mondhatja azt, hogy szar volt, bárcsak otthon maradtál volna... Mikor a Megasztárban kérdezenek meg "sztárokat", akkor se ordítják le a hamisan énekl?k fejét.
Dani
 

vm [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: vm Dátum: vas. ápr. 16, 2006 1:40 pm

Megkésve bár,de törve nem...,szóval az Under Pressure vhogy nem volt az igazi,Verával kapcsolatban egyetértek(bár nincs vájtfülem-végülis vájtfül csak vájtmeneknek:)-nem személyeskedek),Feri jó volt,kicsit túlzásba vitte az ordításnál,de el lehetett viselni.Vki megjegyezte,h. ebbe a 2perc mennyire változatos volt-na jó,de hát volt mib?l,nem?amúgy a legfájóbb a John Lenin volt(az lett vna durva,ha a Life is realt énekelték vna:).koppintják a magyarokat?de Brian nem azt mondta.h nem csípi az ilyen tehetségkutatósdit?
vm
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: hétf. ápr. 17, 2006 10:21 am

Az amerikai Bakácsot Simon Cowellnek hívják, angol médiamogul és a legnagyobb bunkó, akit a tv-ben láthatott a világ.
Szerintem ég és föld ? és a Settenked?.
Brian nem szereti az ilyen m?sorokat, de az rendkívül ellenszenves dolog lett volna, ha most is ezen az állásponton marad. Másrészt a képet elnézve, Rogernek biztos nem derogált odamenni. ;)
typincs
 

robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: robin Dátum: hétf. ápr. 17, 2006 3:43 pm

Simon Cowell amugy szerintem direkt rájátszik erre a köteked? szerepre, kb ugy mint a Havas Henrik.
robin
 

ZzZ [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: ZzZ Dátum: hétf. ápr. 17, 2006 11:24 pm

Szerintem ezek jobbak voltak, mint a mieink. Nálam a zene ott kezd?dik, hogy nem hamis, és itt ez rendben volt. Nemúgy nálunk, ahol az egyetlen aki sorozatosan a helyén énekli a dolgokat, az Magdi. Bár a Brékfrí jobb is lehetett volna. A csúcsgáz meg a Biciklis Peti volt, ki is esett. Itt nekem is az Innuendo tetszett a legjobban...
Ja, nálunk meg talán a Somebodytolove, legalábbis a dalszerkezet jobb volt, mint Amcsiéknál.

Üdv: Z.
ZzZ
 

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: kedd ápr. 18, 2006 11:09 am

95% egyet értek ezzel. Nem hamis, az tuti. Nálunk a Somebody volt a legjobb (bár tényleg Rúzsa a legjobb énekes), bármelyik színpadon elment volna. Puskás Péter nem tartom énekesnek, sem el?adóm?vésznek, nem csak nem hallgatható a produkciója, én nézni se nagyon tudom. Az amcsiba a WWTLForever is egész jó volt.
Ja, itt nálunk a Kontor se volt túl profi, hamis volt, és az eredetihez képest, vagy egy kvintel lejjebb énekelte, de nem ez volt a legnagyobb baj. Póka is tud énekelni, bár a Killer queen nem volt jó, nagyon elvitte a színház irányába.
Dani
 

ré [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dátum: csüt. máj. 18, 2006 6:18 pm

NOVÁK PÉTER! NOVÁK PÉTER!! NOVÁK PÉTER!!!

...keep Queening...
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: pén. máj. 19, 2006 6:31 pm

Novák továbbra is egy állat :)))
és ? van az eheti színes rtv borítóján :DDDDDDDDDD
chip
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég

cron