ANATO, mi a...?

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: csüt. feb. 16, 2006 9:54 am

Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de engem kicsit zavar, hogy rendszeresen megjelenik egy klónja. iért nem lehetett leülni és kigondolni ezeket, és egyszerre kiadni? Ráadásul az ANATO 30. jubileumi DVD-jét nem tartom akkora durranásnak, mint amir?l Brian ír a borítón.
Szóval: érdemes-é erre a Making of-ra áldozni, vagyis mit tudnak még elmondani, amit még nem hallottunk?
typincs
 

Drkazmer [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Drkazmer Dátum: csüt. feb. 16, 2006 4:43 pm

Egy: igazad van. Kett?: disznó vagyok.
Ezt a videót leadta az egyik csatorna, amit lelkes Queen rajongók rögzítetteki a netre, és letölthet?vé tették. Szerintem ezért töltsd le...
Drkazmer
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: csüt. feb. 16, 2006 6:04 pm

Véleményem szerint ez az album van annyira korszakalkotó és egyedülálló (nem ez a kedvencem, még miel?tt bárki elfogultsággal vádolna!), hogy megérdemeljen különböz? szép díszkiadásokat. Mint gy?jt?, pláne örülök ezeknek. Megvettem a legújabb 30th anniversary CD&DVD-t, és nem bántam meg! Iszonyú igényes, gyönyör? kiadvány, kívül és belül egyaránt - sokkal inkább az, mint pl. a sebtiben piacra dobott Wembley. A DVD menüje is rendkívül ötletes és gyönyör?en kivitelezett, a ritka felvételek pedig nagyon sok örömet tudnak okozni, ha valaki fogékony rá. Nekem megérte az árát.
sea
 

Robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Dátum: pén. feb. 17, 2006 7:00 pm

Szerintem is megérte a 30. évfordulós cucc, mivel 6ezer valamennyiért vettem és ha belegondolok egy sima opera cd 5000 körül lenne itt plussz 1000+ forintért még egy dvd-t is kaptam 5.1es klippekkel, audió kommentárok még ha régiek is nekem ujak voltak, és az egész pakk nagyon igényes. Ja és eddig nem volt meg cd-n az opera és ennyi pénzért szívesebben vettem egy ilyen extrábbat mint egy sima cd-t.
Robin
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: pén. feb. 17, 2006 7:27 pm

Vehe, nekem öt és fél volt :D

Neked is van rajta olyan szép m?anyag átlátszó tok??? Tökjó...
sea
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: pén. feb. 17, 2006 7:39 pm

Átlátszó m?anyag tok? Remélem felárat fizettél érte... :DDDD
Lacóka
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: pén. feb. 17, 2006 8:08 pm

Nádon occo!
sea
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: pén. feb. 17, 2006 8:13 pm

Adok írte ezerkett?t, de cak moszt, cak neked, drága tesvírem!
Lacóka
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: szomb. feb. 18, 2006 8:33 am

Nem az igénytelenség a baj. Szép a borító, a hangmin?ség csodálatos. De az összevágott videók és az audiokommentárok nem annyira dobtak föl. Persze nekem már megvolt az album, DVD-Audión is.
typincs
 

Oberon [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: szomb. feb. 18, 2006 11:12 am

Én úgy vagyok vele, hogy akármennyire szeretem a Queent vagy bármi mást, egy albumot nem veszek meg készer ugyanazon a hanghordozón, túl sok az olyan cd a világon, ami be kell szereznem, és még nem hallgattam ?ket agyon. Emellett én még nem láttam olyan Dolbys dvd-t, ami olyan jól szólna, mint egy bakelit.(nekem aztán édesmindegy, hogy a Figaro-kat melyik irányból hallom)
Oberon
 

Következő

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég

cron