QUEEN cover KONCERTEK

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: vas. okt. 22, 2006 4:57 pm

BZ, tudod, én halálig hüséges, de MMMMMMMMMMMMMMIIIIIIIIIIIIIRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAACCCCCCCCLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Magyar-holland Queen tribute bulit akarok!!!!!!!!!!!!!

******************************************************

Ja meg azt se mondtátok, hogy ezek ilyen kellemes külsejü fickók! A billentyüsbe teljesen beleszerelmesedtem!!... Úgy néz ki, mint Woof a Hairböl, és úgy énekli a magasakat, mint Roger! :")
sea
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: vas. okt. 22, 2006 5:02 pm

Elsö sorból filmeztem végig a bulit (fényképezövel, úh. ne várjatok csodákat), majd közzéteszem, amint tudom!
sea
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: vas. okt. 22, 2006 5:05 pm

Ja el kellett jönnöm, nagy szívfájdalmamra, hogy elérjem az utolsó vonatot, úgyhogy nem volt lehetöségem QUP-PR-ra (nem Paul Rodgers...) :( Azért egy csomó embernek kiáradoztam magam, és megadtam a webcimet! Sorry, ennyire tellett most!
sea
 

sancho [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sancho Dátum: hétf. okt. 23, 2006 6:48 pm

Azt meg tudja valaki mondani, hogy a 28-i bulira mennyi lesz a beugró?
sancho
 

sancho [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sancho Dátum: pén. okt. 27, 2006 9:11 am

Hát ezt már úgy t?nik, csak a helyszínen fogom megtudni.
sancho
 

sancho [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sancho Dátum: hétf. okt. 30, 2006 2:13 pm

Egy kis beszámoló: este 6 körül érkeztem és kicsit ijeszt? volt, hogy 4 f?s társaságommal szinte megdupláztuk a jelenlév?k létszámát. Aztán mire jött az Emlékzenekar addigra már többen lettünk, néhányan fel is álltunk, de azért messze voltunk az ideális létszámtól. Én nem tudom, hogy miért van mindig probléma ezekkel a felállásokkal :)
A banda viszont még mindig nagyon jó, úgy játszák a Queent ahogy kell, precízen, dögösen, hangosan! A Cryfree-re is kíváncsi voltam, de szerintem hiba volt special nightra venni a fellépést és csak egy kis korszakot eljátszani a Deep Purple életéb?l. Ezt megtarthatták volna valami klubbulira, itt aki nem kifejezetten csak miattuk jött, joggal hiányolhatta a nagy slágereket. A Dust'n Bones pedig lemondta a fellépést. Kb fél órával a vége el?tt jöttünk el.
Összefoglalva: az Emlékzenekar megérte a 800 Ft-ot (nagyon is!), a többit ezért megbocsátom.
sancho
 


wendigo [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: wendigo Dátum: csüt. nov. 02, 2006 11:44 am

Egy komoly kérdés:
Van egyáltalán szükség az Emlékzenekarra, vagy inkább a QUP a jöv??
wendigo
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: csüt. nov. 02, 2006 1:38 pm

Már itt tartunk?!... :(
sea
 

sancho [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sancho Dátum: csüt. nov. 02, 2006 7:06 pm

Wendigo, nagyon szíven üthetett ez a tehetségkutató. Pedig a meghirdetett esti fellép? zenekarok egyenként is képesek teltházat produkálni, szerintem valaki nagyon elronthatta az esemény hírverését, nem a Ti hibátok volt.(Joe Cocker is nemrég tartott egy félházas bulit az Arénában, nem hinném hogy rajta múlott)
Én úgy emlékszem a Szigeten idén is nagy sikeretek volt. Arról az évi néhány buliról, amit tartotok (vagyis amir?l értesülök),semmiképp se mondjatok le!
sancho
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég

cron