QUEEN cover KONCERTEK

sancho [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sancho Dátum: csüt. feb. 09, 2006 1:27 pm

Sziasztok!
Arra gondoltam, a Queen emlékbandák számának növekedésével megn?het az igény egy eseménynaptár elkészítésére.
Felkérném a jelenlegi (és leend?) bandákat, hogy írják ide mikor és hol adnak a közeljöv?ben koncertet, esetleg 1-2 olyan hasznos infóval -van -e belép? - kiegészítve.
Els?sorban informatívnak szánnám ezt a témát, de nem veszem zokon az élménybeszámolókról, útózöngékr?l szóló írásokat sem.
sancho
 

wendigo [[ wendigo kukacka wendigo.hu ]]

HozzászólásSzerző: wendigo Dátum: szomb. júl. 01, 2006 5:49 pm

A "hangos" Queen Emlékzenekar ismét a Szigeten!
Augusztus 13, vasárnap, a szokásos P*nnon Ráncdalfesztivál Sátortábor, este 9-11-ig!!!!!!!!

Részletek hamarosan.
Jöttök?
wendigo
 

wendigo [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: wendigo Dátum: szomb. júl. 01, 2006 5:52 pm

(csendben jegyezném meg, hogy ugyanaznap, két és fél órával kés?bb a Hammer színpadon folytatom a vokálkodást a Wendigo nev? zajbrigáddal, aki még ébren lesz, átfáradhat jól, és vehet a hétf?n megjelen? lemezb?l is, de most már téyleg kimoderálnak, pedig csak annyit akartam hozzáf...)
wendigo
 

Era [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Era Dátum: vas. júl. 02, 2006 12:19 am

ühümm...
Era
 

sancho [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sancho Dátum: csüt. júl. 06, 2006 12:26 pm

Jé, újjáéledt a topicom, hip-hip hurrá! Pedig már szinte el is felejtettem. 13-a naptáramba beírva, örülök hogy hét végére lett id?zítve, nehezebben oldanék meg pl. egy szerda estét.
Ha valaki tud valamit a Bohém Rapszódiáról akkor írjon bátran, már rájuk is kíváncsi lennék.
sancho
 

sancho [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sancho Dátum: kedd aug. 08, 2006 9:33 am

A pestiest különszámban este 9 órai kezdettel van meghirdetve a Queen Emlékzenekar, Wendigo is ezt írta, de most néztem a sziget honlapon és ott 20.00 van írva.

Mi az igazság?

(csak mert eddig úgy gondoltam megnézem a 8 órai Tankcsapdát aztán megyek át a Queenre, de ha egy id?ben van a kett? egyértelm? hogy az utóbbit választom)
sancho
 

sancho [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sancho Dátum: hétf. aug. 14, 2006 6:49 pm

Nohát, végül fél 9-kor kezd?dött a buli, sajnálhatja, aki kihagyta.
Igazán dögöshangos show volt, széles közönségigényt kiszolgáló repertoárral (Don't stop me now-tól a show must go on-ig). A haverom csak az I want it all-t hiányolta, egyébként rendben volt minden. Köszönöm a Queen Emlékzenekarnak ezt a koncertet, ha jöv?re kimegyek a szigetre, csak miattuk fogom megtenni.
sancho
 

Edem [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Edem Dátum: kedd aug. 15, 2006 6:04 pm

Én idén is csak miattuk menteem!!!!!
Edem
 

sancho [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sancho Dátum: hétf. aug. 28, 2006 9:45 pm

Most hallottam err?l, biztos nem lesz rossz:

2006. október 28. Budapest, Újpesti Ifjúsági Ház, II. MRA tehetségkutató verseny és rockfesztivál a versenyz?k, a júliusi gy?ztesek, valamint a Queen Emlékzenekar, a Cryfree és a Dust 'n' Bones társaságában.
sancho
 

robin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: robin Dátum: vas. szept. 24, 2006 2:50 pm

ma láttam a villamoson félszemmel egy plakátot a szegedi IH-ban lesz/van/volt egy Freddie emlékkoncert, a fellép? pedig a Queen Tribute Band... err?l tud nekem bárki bármit mondani? mikor lesz kik ezek? ilyesmi...
köszi szépen!
robin
 

Következő

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég

cron