Paul Rodgers

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: csüt. jan. 19, 2006 3:25 pm

Freddie jómaga lépte át napi rendszerességgel a jóízlés határát... :DDD

Persze, én hozzáteszem, h a véleményem továbbra is az, h PR remek énekes, a koncert kurvajó volt, stb-stb... És én nem is számítottam rá, h PR alsógatyában fog csúszni-mászni, Brian lábát huzigálni... :)
Lacóka
 

sancho [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sancho Dátum: csüt. jan. 19, 2006 4:08 pm

Még régen ment itt a téma, hogy PR-nek a színpadi mozgáskultúráján lenne csiszolni való.
Szerintem ahhoz képest (majd 1 éve) azért mutatott némi fejl?dést. Ennyit tud, de ezt üzembiztosan.
Persze számít a karizma, a közönséget is lázba hozza, viszont úgy gondolom Paulnak a Tie your mother down-ra már sikerült elég jól feltüzelnie a köüzönséget. Hanyadik szám is volt?
sancho
 

sancho [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sancho Dátum: csüt. jan. 19, 2006 4:09 pm

korr.: közönséget
sancho
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: csüt. jan. 19, 2006 4:54 pm

Sztem Pr színpadi mozgása nem az elmúlt évben alakult ki... Tény, h amolyan bluesos a srác, de véleményem szerint aki pogózni akar, az ne Queenre menjen...
Lacóka
 

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: csüt. jan. 19, 2006 9:01 pm

Megnéztem PR-r?l egy régi ('70) él? felvételt (FREE: All Right Now). Ég és föld. Akkoriban hihetetlenül gyengén énekelt. Nagyon sokat fejl?dött 30 év alatt. De ott a zenésztársak zenei képzettsége is alacsony színvonalú volt.
Dani
 

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: csüt. jan. 19, 2006 9:01 pm

Megnéztem PR-r?l egy régi ('70) él? felvételt (FREE: All Right Now). Ég és föld. Akkoriban hihetetlenül gyengén énekelt. Nagyon sokat fejl?dött 30 év alatt. De ott a zenésztársak zenei képzettsége is alacsony színvonalú volt.
Dani
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: csüt. jan. 19, 2006 9:32 pm

Nem rossz azárt a Free, már amennyit én ismerek. De tényleg sokat fejl?dött PR a stúdió ARN óta.
Lacóka
 

helga [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: helga Dátum: pén. jan. 20, 2006 9:44 am


"Freddie jómaga lépte át napi rendszerességgel a jóízlés határát."

Ha Te mondod...
Részemr?l,1 dolgot nagyon megtanultam az életben,egy ember életét sem megérteni sem felülbírálni nemlehet.Bár,megkockáztatom biztosan volt rá oka az állandó túlzásokba esésének.
helga
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: pén. jan. 20, 2006 10:42 am

Nem igazán értem h "nem volt oka állandóan túlzásokba esni", vagy "meg volt az oka ...", de mind1 is. Freddie nem volt szerény, nem volt visszafogott, és nem ? volt a nagymamák kedvence (vannak persze kivételek :DD). De mindenki így szereti (márhogy aki szereti). Nem is értem h most mir?l is beszélünk, és én mért is írom ezeket a hülyeségeket...
Lacóka
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: pén. jan. 20, 2006 4:22 pm

összesen azért mert helga nem figyelte hogy mire reagáltad azt amit írtál :)
vagy tévedek!
chip
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég

cron