Paul Rodgers

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: szer. jan. 18, 2006 6:46 am

Hello Mindenki!

A Return of the Championsban elinduló vita (Freddie vs. Paul) arra ösztönöz, hogy nyissak egy új topicot. Azt mindenki tudja, hogy Freddie az ász, a vita oka inkább az, hogy Brianéknek érdemes volt-e folytatniuk, így megcsappanva. Hiszen ez a Queen+PR koncert két részre osztotta a Queen rajongókat. Az els? csoportba azok tartoznak, akik szerint Freddie halálával, a Queennek vége. A másik csoportban pedig azok vannak, akik szerint megérte még egyszer Brianékkel tombolni... Azért err?l lehet vitatkozni... Remélem sokan írtok.
Dani
 

Oberon [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: szer. jan. 18, 2006 9:29 am

Nos... megkezdem. A koncertet imádtam, de a koncertfimet elnézve már kevésbé tetszett a dolog. A f? gond Paullal nem a hangja, ami van neki rengeteg, nem Freddie, mert értelmetlen összehasolítani ?ket, hanem az, hogy nem kimondottan jó frontember. Nincsen kisugárzása, karizmája, csak ott van és énekel(meglehet?sen érzelemmentesen). AZ els? reakcióm, amikor megláttam, nem az ekkor szokásos "Váá-vááá" volt, hanem az, hogy "Atya isten, ez úgy néz ki, mint DJ. Bobo!" Emellett úgy éreztem, hogy nem ? tartja a kapcsolatot a közönséggel, nem ? irányít, hanem a dalok maguk, ami nagyon nem jó...
Oberon
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: szer. jan. 18, 2006 11:54 am

...illetve Brian. Mostanra ? lépett el? frontemberré, a Queen arcává. De be kell valljam, ? sem az a típus. Nagyon szimpatikus (én pl imádom a beszédhangját is), de ez kevés valahogy.
Roger is próbálkozott irányítani a showt, de ezt a dobok mögül elég nehéz. Amikor viszont el?rejön (bár nagyon sármos) látszik rajta, hogy hiányzik a donszerkó, nélkülük olyan "meztelen".
typincs
 

idioty [[ idioty kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: idioty Dátum: szer. jan. 18, 2006 3:46 pm

szóval nekem tetszett a koncertjük itt Budapesten, csak sajnos még a dvd-t nem volt alkalmam megnézni. Így visszagondolva tényleg nem volt egy nagy frontember Paul. De inkább úgy éreztem, hogy egy show-t látok, ami nem Paul Rodgersr?l, nem Brian Mayr?l, stb. szól, hanem a Queen-r?l. Ugyanúgy mindegyikükr?l, és f?leg a zenér?l. Így annyira nem nagyon zavart engem, hogy Paul nem volt valami nagy frontember. Amúgy kellemesen csalódtam benne a koncerten. A koncert el?tt láttam két videófelvételt, ahol Paul énekelt Queen számokat Brianékkel, és nem jött be. Na most koncerten elég kellemesen csalódtam benne. Szóval szerintem tök jó, ahogy csinálják. Ennyi
idioty
 

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: szer. jan. 18, 2006 5:36 pm

Ja, én is úgy képzeltem, hogy ez a PR egy Elton John típus, aztán tévedtem. Az els? benyomásom a koncerten az volt, hogy de hülye vagyok, hogy az ül?helyekre vettem a jegyet és nem a tombolóba. Sajnos én még Freddie -s koncertfelvételt nem nagyon láttam, (hallottam) kivéve a LiveMagic -et. De minden igyekezetemmel azon vagyok, hogy tovább b?vítsem ezekkel a gy?jteményemet.
Dani
 

A Ré [[ rekakelemen88 kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: A Ré Dátum: szer. jan. 18, 2006 7:41 pm

Hujuj Dani...akkor lesznek még tátottszájas-áll-lees?s perceid! (vagy óráid:))
Kívánok mihamarabbi beszerzést koncertfelvétel téren!!

Keep(start) Queening...
:))
A Ré
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: csüt. jan. 19, 2006 12:13 pm

Röhejes, mert a zenér?l szól a dolog, de Queen koncertet LÁTNI kell, hallani nem elég...

(nem a francokat)
Lacóka
 

helga [[ molnaradrien kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: helga Dátum: csüt. jan. 19, 2006 1:25 pm

Sziasztok!
Elhangzott még a topik elején,hogy Paul nem alkalmas a frontember szerepre.Nos,megcáfolhatattlan a zenei képzettsége(szerintem)-de vajon egy énekesnek milyen karizmatikával kellene rendelkeznie hogy ez az elmélet megd?ljön?Ne feljetsük el,egy kialakult zenei hangzásvilágba csöppent.Hogyan is lehetne frontember,amikor olyan dalokat kell el?adnia amit már felépített Mercury,az ? kiforott tehetségével.Naná hogy szerény és visszafogott,hisz nem a saját dalai,nem saját bandája.nemsok ember merte volna ezt beválallni.Nagy bátorságra és méginkább tiszteletteljes dolog motivállhatta.
Én abba a táborba tartozom,akik azt vallják Freddie nélkül nincs a Queen,de ennek ellenére úgy tekintek az egészre mint egy megemlékezésre.Amikor láttam a koncertjüket,arra gondoltam:Freddie nélkül ez nem ér semmit,majd amikor vége lett azt mondtam:ez nem is rossz,Freddie meghallt,de a világ újraláthattja mindazt ami ? volt.
The Show Most Go On!
helga
 

Oberon [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Oberon Dátum: csüt. jan. 19, 2006 1:45 pm

Milyen karizmával? Hát olyannal, amivel pl. Roger Daltrey énekelte az I Want It All-t a Tribute koncerten. Érdemes összevetni a két verziót, ég és föld köztük a különbség, nem véletlen, hogy a The Who nagyobb név, mint a Free.
Oberon
 

helga [[ molnaradrien kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: helga Dátum: csüt. jan. 19, 2006 2:06 pm

Hát a Tribute-be nemenjünk bele.Nekem az egészr?l az jött le, mindenki ott volt,aki számított valamit a 91-92-es zenei életben.A gyomrom fordul fel akárhányszor nézem ahogy be-kreppeg Axl Rose a színpadra a maga ízléstelen stílusávala Bohemian alatt.Na ez biztosan átlépte volna Freddienél a jó ízlés határát.
helga
 

Következő

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég

cron