Paul Rodgers

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: szer. feb. 08, 2006 6:01 am

Vissza egy kicsit az eredeti témához, én pl fiatal énekest nem tudnék velük elképzelni. Képzeljétek el, hogy egyszer ilyen feliratot láttok Queen+Justin Timberlake! Ott hánynám el magam!
Dani
 

Dani [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dani Dátum: szer. feb. 08, 2006 6:01 am

Vissza egy kicsit az eredeti témához, én pl fiatal énekest nem tudnék velük elképzelni. Képzeljétek el, hogy egyszer ilyen feliratot láttok Queen+Justin Timberlake! Ott hánynám el magam!
Dani
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szer. feb. 08, 2006 10:54 am

Az említett esetben a fiatalság huszadrangú probléma...
Lacóka
 

freddiemer [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: freddiemer Dátum: szer. feb. 08, 2006 2:53 pm

Hi everybody!
Az lenne a kerdesem hogy a Live in Budapest már kijött DVD-n?
Freddiemer
freddiemer
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szer. feb. 08, 2006 4:01 pm

Ööö... Hivatalosan biztos h egyik sem, de te melyikre gondolsz? Mert mintha a '86ost pont te hirdetted volna (ilyen házilag barkácsolva), a legutóbbiról meg még nem hallottam h bármilyen anyag lenne. (kivéve persze néhány félperces részletet, amit vmi nagyon kedves figura reklámoz itt néhány napja...)
Lacóka
 

moondream [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: moondream Dátum: szer. feb. 08, 2006 4:09 pm

Hali!
Én abszolút nem értem, miért vitatkoztok ezen! A koncert állati volt (aki ott volt tudja), és PR-nek jó a hangja, persze nem lehet mindenki Freddie, és ? valóban nem is volt olyan karizmatikus, de ett?l még élvezhet? volt a zene, és ez a lényeg!
moondream
 

freddiemer [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: freddiemer Dátum: csüt. feb. 09, 2006 7:02 am

Igen én a 86-os-ra gondoltam mert nekem beirt vki nem tudom hogy ki,hogy az már megjelent és hogy menjek a p.-be hogy reklámozom...
de akkor ? mehet a p.-be
nah jól van akkor
köszi
Freddiemer
freddiemer
 

Előző

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég

cron