Új weblap

Drkazmer [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Drkazmer Dátum: szer. dec. 07, 2005 5:22 pm

Üdv mindenkinek!
Az oldal szerkeszt?it kérdezném, hogy mi a b?vített tartalom?
Ja, és nekem nem nyílik meg a queen.rkcs.hu-ról illetve a queen.reverb.hu-ról ez az ablak. Nem rossz véletlenül a hivatkozás?
Drkazmer
 

Dr M [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr M Dátum: szer. dec. 07, 2005 11:11 pm

Hello kolléga

A fórum még nem költözött át. A legbiztosabb módszer az lesz, hogy a nyitólap megváltozott címét megjegyzitek, onnan kiindulva lesz minden használható (kivéve mikor sehonnan).

Az új oldalon, ami a költözést?l független prodzsekt, könnyebben tudjuk majd kezelni a menürendszert, kicsit a queenzonehoz hasonlóan. tehát ami a jelenlegi struktúrába nem tudott beleférni, az ott megjelenlhet.

Ha van ötlete, anyaga valakinek, ki vele!
Dr M
 

TheEye [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: TheEye Dátum: csüt. dec. 08, 2005 12:05 pm

Mi lesz a Rém Kreatív Csapattal???
TheEye
 

Dr M [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr M Dátum: csüt. dec. 08, 2005 5:10 pm

Kedves Eye, köszönöm aggódó kérdésedet! A RÉM Kreatív Csoport 2004. december 31-én megsz?nt. A Queen honlap azóta a sors kegyéb?l m?ködik a társaság egykori webcímén.
Dr M
 

TheEye [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: TheEye Dátum: csüt. dec. 08, 2005 5:44 pm

Aha...

Csak mert még anno...

Szal érted! :o)
TheEye
 

Drkazmer [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Drkazmer Dátum: csüt. dec. 08, 2005 6:24 pm

Javaslom, hogy az "egy éve nem szóltak hozzá" témákat töröljétek az új fórumból, és tegyétek elérhet?vé "régi témák" címszó alatt. A weblap lehetne egy kicsit színesebb. A képeket át kellene rendszerezni, kib?víteni, kiadványokat frissíteni, sebastian.queenconcerts.com-ból okulni, és több hangot és mozgóképet felrakni. Egyébként többi nagyjából okés.
:-D
Drkazmer
 

Anonymus [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Anonymus Dátum: csüt. dec. 08, 2005 8:05 pm

Hella hát nemtom én átszerkeszteném az egészet pl ojanra hogy egy gitár a menü és a kapcsolók meg a potméterek a gombok meg ijenek
Anonymus
 

Robin Hood [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Robin Hood Dátum: csüt. dec. 08, 2005 8:07 pm

Szerintem pedig még véletlenül sem kell törölni a fórumból egy bet?t sem. Én nem hiszem hogy közülünk bár ki is azért látogatja ezt a weblapot mert innen akar képhegyeket letölteni vagy rohadt nagyméret? teleanimált lapokat dial-up nettel 20 percig töltögetni. Én egy ehhez hasonló egyszer? de mégis stílusos, jól áttekinthet? lapot szeretnék. Ja és könyörgöm ne legyen olyan a fórum mint sok helyen (pl queenzone vagy nb1.hu) hogy állandó idézet kép szmájli hegyek mert átláthatatlan. Esetleg a média szekciót lehetne b?víteni egy feltöltés résszel, hogy ha valaki egy érdekességre bukkan a neten akkor azt meg tudja osztani másokkal.
Robin Hood
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: pén. dec. 09, 2005 9:26 am

anonymus: tedd azt
chip
 

Dr M [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr M Dátum: pén. dec. 09, 2005 12:39 pm

Eye, nem értem!
?
Dr M
 

Következő

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég

cron