Az ördög ügyvédje

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: pén. ápr. 29, 2005 9:12 am

A topic lényege, hogy itt lehet minden olyat leírni a Queenr?l, amit máshol nem mernénk/akarnánk. Lévén ?k is emberek, néha csinálnak olyasmit, ami nekünk feneknek nem annyira tetszik. Ezeket kéne itt kigolyózni.
Természetesen ett?l még szeretjük, tiszteljük a bandát, csak egy aprócska topic erejéig nem ismtenítjük (annyira) ?ket.

Szóval akkor kezdem a sort: nektek hiányzott John?
typincs
 

TheEye [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: TheEye Dátum: pén. ápr. 29, 2005 9:35 pm

És az Under Pressure???

tittirititititi

lol
TheEye
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: szomb. ápr. 30, 2005 10:57 am

Lehet, hmár írták, és nem akarok antitopicos lenni, de sztem úgy lett vona az igazi, ha Johnnal jönnek (nem mintha ez nem lenne nyilvánvaló). Nem akarok megint belemenni a Queen-nem Queen vitába, de ha jön John is, akkor nyilván többet fényképezek a túloldalra, így meg egy két képen felt?nnek a többiek... Konkrétan tényleg nem hiányzott, de azt hiszem, h a TATDOOL alatt mindenki végig gondolta, h milyen is lenne, ha ? is ott lenne...
Lacóka
 

Edem [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Edem Dátum: szomb. ápr. 30, 2005 3:55 pm

Akkor Freddie sem hiányzott!
Edem
 

Edem [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Edem Dátum: szomb. ápr. 30, 2005 3:57 pm

Jól van na!Persze ,h hiányzott!De nekem a koncert után valahogy nem volt hiányérzetem.Persze-persze..ha John is meg Freddie is..Itt lett volna
Edem
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: szomb. ápr. 30, 2005 6:53 pm

Láttátok a lábakat?! Leközelebb mit fényképez le?
typincs
 

typincs [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: typincs Dátum: szomb. ápr. 30, 2005 7:14 pm

A dán tv-interjúhoz:
Nekem kicsit túl dívás volt ez kérdezz-a-turnéról-különben-elmegyek-attit?d. Tetszik, nem tetszik, ez is a meló része. Szerintem amíg konkrét támadás nem éri az embert, addig nem lehet felállni azzal, hogy rossz az interjú. Ez bunkóság.
typincs
 

queen21 [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: queen21 Dátum: vas. máj. 01, 2005 9:02 am

Nem hiszem, hogy b?g?snek lenni hálátlan poszt lenne. Nállam kifejezetten dobogós helyen van ez a hangszer. John mellet ki kell álljak, nekem teljesen bejön a stílusa (nem csak a tipic. "slágerokban"), és számomra az "amerikai suttyóval" (bocsi) pont ez volt a gondom: nem tudta vissza adni John stílusát(mondjuk, ha akarta volna se tudta volna... technikusok!!!)

A John-hoz f?z?d? koncert-élményemr?l még annyit:
Amikor a "These Are The Days Of Our Lives" vetítése egy japán mosolygós Johnnal indult, akkor azért elkezdtem azt +könnyezni...
Szép, hogy nem arra fektették a hangsúlyt, hogy Freddie meghalt, legyünk szomorúak ( persze a lelkünk mélyén azok vagyunk, de ezt már el kellett fogadnunk), ahnem sokkal inkább arra, hogy kik nincsenek itt az EGÉSZb?l... ez szép
queen21
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: vas. máj. 08, 2005 6:47 pm

Megtenné valaki, aki angolban jobban otton van, hogy leírja, kb. mir?l ír itt az adott illet??
http://queenzone.com/queenzone/forumnew ... x?Q=529312
Coulthard
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: vas. máj. 08, 2005 7:25 pm

vmi tipikus queenzone-fórumos baromság
chip
 

Következő

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég

cron