Hol lehet kapni az új DVD-t?

- [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: - Dátum: szer. okt. 23, 2002 6:04 pm

F, azt hogy csinaltad? En 16 fontos arat latok, az meg kicsit tobb... Valami akcio volt?
-
 

F. [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: F. Dátum: szer. okt. 23, 2002 7:57 pm

A 16 - fontból automatikusan lejön a VAT. Ebb?l lesz 13.61. Van egy állandó "refer a friend" programjuk, itt -ha már egyszer rendeltél bármikor korábban -maximum 20 másik email cimet megadhatsz. A Te általad ajánlottak rögtön kapnak egy 5 fontos csekket, és ha rendelnek 7.50 felett akkor te is kapsz egyet. Innent?l kezdve lehet gyártani az email címeket magadnak. Ha valakit esetleg referáljak, írjon.... én most így rendeltem 5 lemezt t?lük egyenként, többek között a NATO DVD 6 ezer forintért... (ja és gift options beállítani (gift wrapping nélkül) (ezt már írtam korábban), akkor átmegy a vámon.
A postaköltség DVD-nként 3.58, az 5 fontos csekket felhasználva így lesz a végösszeg 12.19 GBP. Remélem érthet? voltam. Csók a családnak.
F.
 

bmf [[ bmf kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: bmf Dátum: csüt. okt. 24, 2002 7:07 am

ha jol ertem, akkor ha referalsz engem, es en megrendelem a gvh-et, te is kapsz 5 fontot, meg en is... ez azt hiszem, hogy erdekelne engem... ha teged is, irjal emilt! bmf@freemail.hu
bmf
 

F [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: F Dátum: csüt. okt. 24, 2002 5:11 pm

bmf: elküldtem egy referálást a te címedre. Én is kapok 5 fontot, de a rendszerb?l adódóan magamnak annyit csinálok, amennyit akarok (hat címr?l akár 120 db 5 fontos utalványt). Itt a lényeg az, hogy találj valakit aki korábban már rendelt t?lük és ? ajánljon be. (szóval nekem nem "biznisz", csak szivesség és információ egy lehet?ségr?l, miel?tt valaki ezzel jön.....

F
 

bmf [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: bmf Dátum: csüt. okt. 24, 2002 6:17 pm

koszonom szepen!!
bmf
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: vas. okt. 27, 2002 11:40 pm

Hi!
Egyetlen kérdésem lenne: Pluto azt írta, ha jól értettem, hogy a Greates Video Hits I-en a disc 2-ön, rajta vannak a ritkaságba men? klippek. Amikor én megnéztem a DVD hátulját, ott olyanok szerepeltek a 2-es disc-en, mint a Now'm Here (live), hogyan készült a BoRap, de ilyesmi nem. Most én néztem rosszul, vagy hogy is van ez?
Köszi!
Coulthard
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: hétf. okt. 28, 2002 9:57 am

Coulthard, ez attól is függ, hogy neked mit jelentenek a "ritka" klippek. Szerintem a Now I'm here, a Good old-fashioned lover boy, a Liar és a Keep yourself alive elég ritkák. Na ezek vannak a disc2-?n.

Üdv.

Pluto
Pluto
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: hétf. okt. 28, 2002 4:27 pm

Hi Pluto!
Bocsi, csak mintha valahol úgy láttam volna, hogy azt írtad a Body Language és a Back Chat is rajta van. Ez esetben azt hiszem tévedtem.
Bye!
Coulthard
 

tralla [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: tralla Dátum: kedd okt. 29, 2002 10:21 am

F.: A 2 DVD kerül 8200 ft-ba, amin a videoklipek vannak. A hozzászólás további részében akármilyen DVD-re gondolhattam, akár a NATO-ra is.
tralla
 

F [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: F Dátum: kedd okt. 29, 2002 7:23 pm

tralla:
értem mire gondoltál, én meg arra válaszoltam. Én is a GHV1-et vettem meg annyiért, amennyiért.

A NATO DVD-re meg azért kérdeztem vissza, mert HA A NATO DVD-RE GONDOLTÁL A DD5.1 - ES KÉRDÉSEDDEL kAPCSOLATBAN, AKKOR ARRA KIELÉGÍT? VÁLASZT ÍRTAM VOLNA. CSAK MIEL?TT MEGVESZED ÉS POFÁRAESEL.

Fel?lem gondolhatsz bármelyik másra.
F
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Queen és a Jövő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron