debreceniek

snyper [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: snyper Dátum: pén. márc. 02, 2007 2:47 pm

Breakthru - ez a fórum nem html programozási nyelven lett írva, ezért nem ismeri fel a html kódokat... szal itt nem fog m?ködni a képbeszúrás. legalábbis nem html nyelven.
snyper
 

Breakthru [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Breakthru Dátum: hétf. márc. 05, 2007 9:04 pm

Köszi, de tulajdonképp csak gyakoroltam. :-P Jó gány vagyok, hogy mindezt itt teszem, de gondoltam, ez úgysem olyan látogatott topic. Na mindegy.
Breakthru
 

Bandus [[ ketbandi kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: Bandus Dátum: kedd márc. 13, 2007 8:40 pm

Szervezzünk !!!

Az ötlet jó. Ha segítesz a szervezésben akkor rajta !!!
HQFC
Bandus
 

musician [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: musician Dátum: kedd márc. 13, 2007 9:22 pm

én segítek szívesen!te is debreceni vagy ezek szerint?vagy csak környékbeli?
musician
 

Bandus [[ ketbandi kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: Bandus Dátum: csüt. márc. 15, 2007 8:55 pm

Szia !

Én nem debreceni vagyok, hanem én vagyok a klubvezet?.

B.
Bandus
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: pén. márc. 16, 2007 9:39 pm

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
sea
 

F.M. [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: F.M. Dátum: szomb. márc. 17, 2007 3:19 pm

kíváncsi vagyok,lesz-e ebb?l valami...
F.M.
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: vas. márc. 18, 2007 1:04 am

Mért ne lehetne? Mért kell ilyen kurva negatívnak lenni? Vhol már írtam, a klub mi vagyunk mind! Ha megcsináljuk, lesz. Ha nem mindenki csak arra vár, h vki tegyen a segge alá egy bulit, hanem adott esetben hajlandó beleadni vmit, akkor meg lehet csinálni.

Jó h pont nekem jár a pofám mondjuk, de nem örülök, h a fórum romokban, a klubot pár ember tartja életben és... Értitek.
Lacóka
 

F.M. [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: F.M. Dátum: vas. márc. 18, 2007 11:33 am

nem értem,így ismeretlenül miért kell valakinek "leordítani" a fejét...én nem negatív hozzászólásként írtam ezt..
F.M.
 

Lacóka [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Lacóka Dátum: vas. márc. 18, 2007 1:09 pm

Bocs, csak eléggé negatívnak hangzott (már-már azt hallottam belõle, h alig várod h a dolog besüljön és mondhasd h te megmondtad...)

Egyébként a dolog nem kizárólag neked szólt. Ez egy kis klub, kevés emberrel, (még) nagy (de egyre fogyó) lelkesedéssel (mellesleg én nem vok szervezõ, csak van egy kevés belelátásom).

Pesten rendszeresen (1-2 hónap) vannak bulik, ha érdekel, gyertek, mert jók, SÕT, de ha Pusztaderecskén akarunk bulit csinálni, ahhoz kell a kapcsolat. És annyit akartam szólni, h ha a helyi kvínes erõk hajlanak a segítségre, akkor minden további nélkül mûködhet. (mondjuk kábé ezt mondta Bandus is, én sem értem mért írok ennyit)

Szóval bocs, ha vkit megsértettem, mindösszesen a fentiekre akartam rávilágítani.
Lacóka
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Leveleznék

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég

cron