Bécs, máj.1-2.

Fulopke [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Fulopke Dátum: vas. máj. 09, 2004 8:40 pm

SEA: Mi ez? Lebeszeljuk az embereket a taborrol? :(

Igazabol egyetertek Veled, csak bennem meg el a regi taborok emleke, meg hogy ez az egyetlen igazi nagy osszejovetelunk...

OTYEC: Wembley-ben elni nem olyan nagy elmeny, pedig nekem a STADIONra nezett az ablakom. Ealing sokkal jobb, tisztabb, stb. (Ja, most en a "keruletekrol" beszelek.)

Puszi, Fulopke
Fulopke
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: hétf. máj. 10, 2004 12:01 pm

A régi klubok hangulatát keresem én is mindig, amikor nagyritkán lejutok klubba és gondolom a táborok is másmilyenek lehettek régen, mint most. Nem is tudom, mi változhatott meg. Talán az akkoriaknak mind családja lett és már nem tudnak lejárni, mint ahogy persze velem is ez történt. De azért ha legalább egy napot össze tudnánk hozni a táborban a régiekkel és az újakkal együtt, az biztos nagyon jó lehetne.
Kriszti
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: hétf. máj. 10, 2004 2:54 pm

Nem beszélünk le senkit a táborról. Mindenki menjen a táborba! Majd pont én fogom fúrni a klubot... amennyire ez a klub hatásköre...
SEA
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: kedd máj. 11, 2004 8:14 pm

hát... annyira rég nem vok itt hogy tudjam ki kivel hogy... vagy nem sokakról, de a klub "m?sorát" nézve, ami els?re oda vihet valakit... úgy látszik sokaknak "nem ügy" egy Buenos Aires 81 kaliber? videó... vagy a GVH2 második CD-je... nekem azvót
chip
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: szer. máj. 12, 2004 12:43 pm

Az biztos, hogy a program nagyon jó és az is, hogy én nem azért nem megyek, mert nem érdekel, hanem sajnos elég kevés a szabadid?m. De amikor régebben lent voltam, akkor elkeserített, hogy ennyire kevesen vannak ott és eszembe jutott, amikor kb. 12 éve még annyian voltunk, hogy néha aki kés?n jött, az már csak az ajtó mellett tudott megállni. Nem valószín?, hogy csak az id?hiány, ami miatt sokan nem megyünk már le. Biztos én is többször oldanám meg, hogy eljutok oda, ha tudnám, hogy olyan lesz a hangulat mint régen. Persze ha mindenki így gondolkozik és csak vár, akkor semmi nem történik. :)
Kriszti
 

Előző

Vissza: Leveleznék

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 25 vendég

cron