Panoptikum Szeged!

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: pén. márc. 12, 2004 9:11 am

Csak eszmei értéke van, de az felbecsülhetetlen!;o) Amúgy nem tudom, hogy honnan szedték az Audiencián, de volt ott vagy 60-70db, hát én hoztam egy párat, de már nem tudom, hogy hova tettenm ?ket. Majd utánanézek...
Pluto
 

Otyec [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Otyec Dátum: pén. márc. 12, 2004 10:52 am

A kit?z?ket régi lelkes klubtársak készítették, az említett matériákból nekem van még nehány db...
Boldog-boldogtalannak osztogatom.
Otyec
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: pén. márc. 12, 2004 1:34 pm

Mi holnap megyünk Szegedre, de beszéltem a szervez?kkel és azt mondták, hogy mivel már állítólag volt Bp-en a kiállítás, ezért itt már nem lesz, csak a hónap vége felé, az érdi m?v. házban. Miki, ne haragudj, nem tudtam ezt most mailben leírni, mert szokás szerint rohanok, de remélem olvasod!!!
Kriszti
 

SEA [[ meeow kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: pén. márc. 12, 2004 6:12 pm

Kriszti, kik jöttök és hánykor? Menjünk együtt, naaaaa... :)
SEA
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: szomb. márc. 13, 2004 12:45 pm

Err?l ennyit :( Majd megyek anyukámmal...
SEA
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: vas. márc. 14, 2004 10:01 am

SEA: :(((( Küldtem Neked mailt, sajnos csak ma reggel olvastam a leveled. :( De majd legközelebb biztosan össze fog jönni!
Kriszti
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: kedd márc. 16, 2004 6:43 pm

Hát láttam... Kriszti, már értem, mire gondoltál azzal a "nem a legjobb társasággal" :) Amikor kerülgettem Freddie-t, hogy megtaláljam a legmegfelel?bb beállítást, Anyukám hirtelen felkiáltott: "Vigyázz, a keze!!!!!!", én oldalra kaptam a fejem, leejtettem a fényképez?gépet, és akkorát sikoltottam, hogy a jegykezel? néni frászt kapott. Ugyanis Freddy Krueger (remélem, legalább jól írtam...) "karmait" egy centivel az arcom el?tt meresztgette....... Most az egyszer bejött neki! Szép lett volna, ha lépek még egyet, és felnyársalódom. De hülye halál... Freddy biztos bosszút akart állni, mert tízéves korom óta mindig kiröhögtem. Még jó, hogy ott volt a mi Freddie-nk! :)
SEA
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: kedd márc. 16, 2004 9:58 pm

Ez amolyan lányos sztori, de jó. :))
starfleet
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: kedd márc. 16, 2004 10:04 pm

Irigykedsz, mi? :P
SEA
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: kedd márc. 16, 2004 11:06 pm

Amennyiben digitális géppel csináltad (vagy nem tört össze...), akkor...ööö...akkor majd biztos kedves kislány leszel és csatolod! :) Amennyiben valamelyik részlet is NEMleges, akkor irigykedem!
starfleet
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Leveleznék

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég

cron