Hol lehet Queen-es pólót venni?

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: szer. nov. 05, 2003 3:46 pm

Szevasztok!
Elmondom röviden mi történt ma velem: Elmentem angoltanárhoz, aztán látom hogy a nagyszobában izom magas szennyes kupac. Na mi volt a legtetején??
Queen: Made in heaven póló. Majdnem elsírtam magam, mikor kiderült, hogy már 8 éve fest? pólónak használja a gazgája.Eléggé rossz min?ség? volt, de azért elkértem a tanáromtól.Most majd kivágom a képet, és egy új pólóra rávarrom.
laca
 

Methos [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Methos Dátum: kedd feb. 10, 2004 7:54 pm

Én nyomtattam magamnak Hot Space-s pólót, de eléggé lezúztak vele.
Methos
 

niki [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: niki Dátum: szer. szept. 15, 2004 10:10 am

Vannak debreceni Queenesek is? Ha igen mondjátok meg , hogy hol lehet Debrecenben bármilyen Queenes cuccot venni . El?re is köszi!!!
niki
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: szer. szept. 15, 2004 11:44 am

Roger's lemezbolt :))
SEA
 

Otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Otyec Dátum: szer. szept. 15, 2004 7:56 pm

Niki, ez a Batthyány utcán van, a Szent Anna fel?l... vannak jó anyagok, inkább itt vásárolj. Egyébként vannak debreceni FAN-ok, egyikkel most csetelek a hub-on, én pedig 30 km-re lakom Debrecent?l. Ide szoktak zarándokolni rajongók, már volt néhány debreceni meghívott vendégem is.
Otyec
 

niki [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: niki Dátum: hétf. szept. 20, 2004 11:00 am

Köszi szépen !Egyébként nagyon szívesen megismerkednék végre igazi Queen-fanokkal , mert eddig csak olyanokkkal találkoztam , akik kedvelik ?ket , de semmi egyéb. Ha érdekel titeket megbeszélhetnénk itt Debrecenben valamikor egy találkozót ! Nagyon várom a válaszokat !!! Addig is :
Queen forever!!!
niki
 

Előző

Vissza: Leveleznék

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 25 vendég

cron