BM gitár

töpi [[ topi kukacka queen.rkcs.hu ]]

HozzászólásSzerző: töpi Dátum: pén. jan. 23, 2004 8:12 pm

Helló!

Ha van rá pénzed, akkor csak ezt vedd meg!! Jelenleg ez a leghitelesebb mása az eredeti RS-nek. Még a lakk is ugyanaz. Most olvastam egy boldog brit rajongó beszámolóját a www.brianmayworld.com -on, de már korábban is voltak nagyon pozitív vélemények, és hát ha ránézel, akkor is ez a legtutibb másolat. (Talán csak a Fryer modellek jobbak, de azokat csak Briannek gyártotta le a jóember, és nem lehet t?le rendelni.) Persze a KZ is kézzel gyártja, így aztán eltart vagy egy évig mire kész, és szerintem mire ideér Japánból (ár + szállítás + vám + miegymás), jóval 1 millió forint fölött leszel. De ha volna 1 felesleges milkóm, csak ezt venném meg. Szóval ha lesz, légyszi azonnal jelezd, mert ezt nagyon megnézném én is közelr?l!! :)

'Keep Queening'
töpi
 

Damon [[ damon kukacka brianmay.info ]]

HozzászólásSzerző: Damon Dátum: kedd jan. 27, 2004 8:19 pm

Hello Töpi,

Hát igen már levelezgetek egy ideje a KZ-vel, mert úgy néz ki egyszerübb kimenni hozzájuk és elhozni a gitárt mint futárra bizni a dolgot. F?leg ekkore értéknél, de legalább világot lát az ember ;) Tény, hogy az áraik nagyon borsosak dehát egyszer él az ember, meg egy gitárt csak egyszer kell megvenni :)
Közben eladtam a torzitóim, és vettem egy VBM1-et. Otthonra szobába gyakorolni b?ven jó. Neked mi a véleményed a VBM1-r?l?

Ja apropó:

Régen volt egy lapom a damon.hu talán emlékeztek rá. Az összes Queen studió albumot le lehetett tölteni. Itt a magyarázat hogy miért nem elérhet?:
http://www.dokisoft.hu/~damon/mahasz.html

Üdv:
Damon
Damon
 

Damon [[ damon kukacka brianmay.info ]]

HozzászólásSzerző: Damon Dátum: kedd jan. 27, 2004 8:20 pm

Damon
 

Methos [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Methos Dátum: kedd feb. 10, 2004 7:52 pm

Perpill 599 Fontért lehet a Queen-shopról megrendelni, és neked kell kimenni érte.
Methos
 

Damon [[ damon kukacka brianmay.info ]]

HozzászólásSzerző: Damon Dátum: szer. jún. 09, 2004 11:14 pm

Igen tudom, de ha jobban megnézed azt a gitárt meg az eredetit nagyon sok különbséget fogsz majd felfedezni.
Valahogy nem az igazi.
Damon
 

Valentin [[ chocke kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Valentin Dátum: pén. dec. 03, 2004 11:37 pm

Hello
Szentem is nagyon jók a K'z -k a Guild-ok stb... de egy valamit elrontottak. (szerintem nem kéne fújni a fogólapot undorító ha pereg a lakk) Nekem is van egy Red Special om nemrégen készült el (Fibenare).
Mongyuk nem is ez a lényeg.
Én csak töpi e-mail cimét szeretném megtudakolni valahonnan. elörre is köszi
Valentin
 

Valentin [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Valentin Dátum: pén. dec. 03, 2004 11:38 pm

hopp elkövettem egy bakit :D nem lakk festék bocsesz :D
Valentin
 

sarlatan [[ sarlatan kukacka vipmail.hu ]]

HozzászólásSzerző: sarlatan Dátum: csüt. dec. 09, 2004 11:02 am

Valentin!

Ha megnézed a topic-ot, (szinte) minden hozzászólásnál látsz egy kis szürke kártyát a nick-ek mellett. Ha ráklikkelsz erre, akkor már írhatsz is (mindenkinek, aki megadta beíráskor a mail-jét).
sarlatan
 

Előző

Vissza: Leveleznék

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 25 vendég

cron