Vélemények a HQFC-rõl

Laprugó [[ lap ]]

HozzászólásSzerző: Laprugó Dátum: kedd aug. 15, 2000 10:18 am

en leveleznek
Laprugó
 

Rodan [[ oddz kukacka ]]

HozzászólásSzerző: Rodan Dátum: pén. jan. 04, 2002 12:41 pm

Sziasztok!

Arról szeretném csak kérdezni a klubvezet?séget, hogy a novemberi Audiencia koncertr?l lesz-e fent a neten megnézhet?/letölthet? filmanyag? Több emberkét is érdekelne az ismer?seim között, mind aki ott volt, mind aki nem.

Köszi.
Rodan
 

vezetõség [[ hqfc kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: vezetõség Dátum: pén. jan. 04, 2002 10:53 pm

Sziasztok!

Mindenképpen a tervek között szerepel ilyesmi, de sajnos nagyon sok körülménynek kell még egyezni ahhoz, hogy egyáltalán valamilyen "leadható" filmváltozat elkészüljön. Ha sikerül, akkor mindenki id?ben meg fogja tudni, addig pedig kérjük türelmeteket. Újabb Audiencia képek nagyon rövid id?n belül felkerülnek az oldalra.

"Keep Queening"

vezetõség
 

TheEye [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: TheEye Dátum: vas. ápr. 06, 2003 2:33 pm

Helló!

Engem az érdekelne, hogy nincs-e valami információtok arról, hogy valamelyik televizió (MTV, TV2, RTL Klub) tervezi-e leadni a 86-os budapesti koncertet, vagy valamilyen Queen-nel kapcsolatos anyagot??? Illetve, hogy nem lehetne-e megkérni ?ket (gondolok itt az MTV-re), hogy legyenek már olyan jók és addják le, hisz 86-ban sok pénzt hozott az nekik, és most legalább nosztalgiázhatnának, hogy de jó is volt akkor...

Kössz szépen!

TheEye, working...
TheEye
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: csüt. ápr. 17, 2003 12:21 am

És az Audencia a Tv-ben? van rá reális esély? az RTL csak a Találkozások erejéig érdekl?dött?
starfleet
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: csüt. ápr. 17, 2003 10:09 am

TheEye, a Duna TV és ha jól emlékszem a Filmmúzeum is többször leadta a Queen 1986-os budapesti koncertjét az elmúlt pár évben. Az MTV-re nem emlékszem...

Üdv.

Pluto
Pluto
 

TheEye [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: TheEye Dátum: pén. ápr. 18, 2003 11:46 am

Todum, hogy többször is leadták már, úgy éjfél fele, de sajnos nem állt módomban megnézni, mert másnap suli volt. Azért kérdeztem, hogy a közeljöv?ben nem lesz-e látható, mert akkor felvenném! Ha valaki valamit megtud irjon ide!!!

THX

TheEye, working...
TheEye
 

TheEye [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: TheEye Dátum: szomb. máj. 17, 2003 10:08 am

Üdv Mkinek!

A multimédia szektor kicsit ellaposodott!!! Nem lesz valamikor vérfrissités??? Valami igazán jó cucc felrakva???

TheEye, working...
TheEye
 

- [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: - Dátum: szer. máj. 28, 2003 11:46 am

megvan cd-n, ha kell, elkuldom mp3-ban. vagy te videjora gondolsz?
-
 

Dr Marharépa [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Dr Marharépa Dátum: szer. máj. 28, 2003 9:11 pm

Küldd el léci, a címem: dr.marharepa@rkcs.hu én is audiora gondoltam
Dr Marharépa
 

Következő

Vissza: Leveleznék

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég

cron