Eredeti CD-k (szóló anyagok)

Cobain [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Cobain Dátum: csüt. feb. 03, 2005 3:10 pm

Hell!

Nem rég tört rám a Queen-mánia, és sikerült nagy nehezen beszereznem a sima Queen lemezek mellé MC-n (gyk. magnókazin) Roger Taylor Happines?-ét és Brian May Another World-jét, de sajna azóta RONGYOSRA hallgattam mind2-t (f?leg a Roger kazit, annak is az elejét...), úgyhogy gondoltam egy nagyot, és elkezdtem kutatni e két mesterm? CD-s kiadása után, idáig sikertelenül. Az eddig felkeresett boltokban általában két válasz volt a sláger: "KijazaBrájenMéj?/Ezt már nem lehet kapni", DE ÉN NEM ADOM FEL!!
Tehát, aki tudna segíteni, és mondana Pesten egy boltot, ahol lehet kapni Roger/Brian CD-t eredetiben és nem használtan, az legyen olyan kedves és írja ide, mert már vért izzadok, olyan szinten keresem...

Bye! Cobain
Cobain
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: csüt. feb. 03, 2005 3:16 pm

chip
 

Cobain [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Cobain Dátum: csüt. feb. 03, 2005 5:49 pm

HI!
Képzeld, ma egy boltban lefoglatattam az Electric Fire-t is, úgyhogy b?vül a gy?jtemény!! Danke!! :))
Cobain
 

Cobain [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Cobain Dátum: csüt. feb. 03, 2005 6:21 pm

Egyébként, ez elég "biztos" hely? Rendeltél már innen? Mert a csávó a boltban azt mondta, hogy már valszeg megsz?ntették (hozzászoktam már ehhez a válaszhoz..:)), úgyhogy ne is keressem...de nem vonom kétségbe a szavaid, úgyhogy még1szer DANKE!! :))
Cobain
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: csüt. feb. 03, 2005 7:12 pm

a Live in Budapestem innen van, egyebet nem tudok :)
chip
 

Cobain [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Cobain Dátum: csüt. feb. 03, 2005 7:40 pm

Akkor minden OK :)))!!!
Cobain
 

Otyec [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Otyec Dátum: csüt. feb. 03, 2005 8:34 pm

Engem a debreceni Media Markt cd-osztályának vezet?je kérdezett meg, hogy honnan tudnának ?k Roger Taylor szólókat szerezni, mert nincs!!!
Otyec
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: csüt. feb. 03, 2005 9:58 pm

Az hagyján, engem egy "hivatásos" (bp.-i) lemezboltos próbált meggy?zni ugyanerr?l...
SEA
 

Tamás [[ gallileo kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Tamás Dátum: pén. feb. 04, 2005 12:51 am

ma jött meg az EBay-t?l a Pressure On CD-single. Imádom!
Tamás
 

Cobain [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Cobain Dátum: pén. feb. 04, 2005 7:44 am

Hát nekem nincs hitel- vagy bankkártyám, ezért nem tudok az ebay-r?l meg amazon-ról rendelni :(...
Szerintetek megéri 4550 ft az Electric Fire-ért? Sztem meg :) A benne található szoftverkód
Cobain
 

Következő

Vissza: Cserebere

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég

cron