Használt DVD

SEA [[ meeow kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: hétf. ápr. 19, 2004 1:24 pm

Használt DVD-t tudok szerezni mindenkinek, akit érdekel. Kiváló min?ség, legfeljebb el?fordulhat, hogy booklet nincs benne, 3000 Ft-ért. Természetesen nem korlátlan mennyiségben, úgyhogy az elbírálás érkezési sorrendben történik. Mint az már t?lem megszokott :), semmi illegális, semmi felár, semmi kezelési költség. Jelenleg ami (kábé) biztos: GVH2, Queen at Wembley (brazil), Live in Bp., The Freddie Mercury Video Collection (nem tudom, a címkéje valahogy m?ás, mint az enyémen...b?vebben érdekl?d?knek mailben).
Cím ld. bal fels? sarok.
Jelige: "Mármegintlevagyokégvedevásárolniakarokhogyleheteztmegoldani" :)
SEA
 

ZzZ [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: ZzZ Dátum: hétf. ápr. 19, 2004 2:58 pm

olvasni tudok, de most nemakarokmaileznei..
ZzZ
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: hétf. ápr. 19, 2004 4:57 pm

Hétf?t?l csüt. kora délutánig Bp.-en vagyok. Lényegében bármikor ráérek, alig van órám :)
SEA
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: hétf. ápr. 19, 2004 6:42 pm

Jöv? héten meg egész héten, a hétvégét is beleértve. Péntek (-szombat-vasárnap) hivatalosan is ráérek.

Nna.

Gyerekek, ez gyorsan ment, tehát. Jelenlegi állás szerint a licitálható (csak átvitt értelemben...!) tételek:
-The FM Video Collection DVD, 1 db
-Greatest Video Hits 2, 1 db

Jut eszembe, lehet, h utóbbi valamivel drágább, mivel dupla. Elfelejtettem utánanézni. Kérésre ezt bármikor megteszem.

Hajrá, hajrá! :)
SEA
 

ZzZ [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: ZzZ Dátum: kedd ápr. 20, 2004 2:45 pm

Ha van valaki, akit érdekel még a vemblikoncert, akkor nem akarom elhalászni el?le, mert hétvége el?tt biztos nem érek rá, ha meg megmarad, akkor jó..
ZzZ
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: kedd ápr. 20, 2004 3:14 pm

Engem csak az érdekelne, hogy mit takar,hogy brazil?
starfleet
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: kedd ápr. 20, 2004 4:16 pm

lehet Brazíliában is van Vembli :)))
chip
 

SEA [[ meeow kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: kedd ápr. 20, 2004 6:27 pm

Nem, a brazil azt takarja, hogy nem a hivatalos, most (?) kiadott Live at Wembley, hanem tulajdonképpen egy kalóz, azt hiszem, extrák nélkül, de ebben nem vagyok biztos (és most belenézni sem tudok). Nem véletlenül írtam, hogy Queen at Wembley, ez a címe. ZzZ, máskor kicsit kevésbé határozottan akkor, mert nincs mindig háromezer forintom zsebb?l. Ez esetben viszont az ominózus dvd bárki számára elérhet?, de ZzZ, Te kérted, tehát a Tiéd. Vagy ahogy gondolod.
SEA
 

ZzZ [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: ZzZ Dátum: kedd ápr. 20, 2004 7:05 pm

sorry, sorry! Nekem tényleg kell, csak bonyolult még, hogy hogyan tudok eljutni, azért gondoltam ,hogy ha valakinek ugyanilyen gyorsan kell, akkor az övé, mert gondolom úgyis az viszi, aki hamarabb fizet. Lehetne utánvéttel is legvégs? esetben, de jobb lenne személyesen..

Köszi..
ZzZ
 

SEA [[ meeow kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: szer. ápr. 21, 2004 1:03 pm

Nyugi, mondom, lefoglaltam Neked :) Itt van a kezemben. Hova küldhetem?
(Esetleg mégis egy-két e-mail...?)
SEA
 

Következő

Vissza: Cserebere

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég

cron