ebay.com

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: kedd ápr. 13, 2004 8:51 pm

Nos, mivel nem volt elég gondom az amazonnal eddig, így próbálkoztam az ebay-en is. :-) Sikerült is megnyernem a licitet, viszont ismét elakadtam a fizetésnél. Az árut fizethetném paypal-al, de persze nem tudom, mert a regisztrációban nem szerepel az országunk. Van még egy "other" fizetés is, ahol meg van az eladó címe, meg ahova beírhatom a paymnet details-t. Innen viszont hogyan tovább? Simán fel kell adnom postán a kért $-okat?
Bocsánat a személyes topikokért, de az amazonban is sokat segítettetek. (f?leg Pluto meg Fahrenheit).
Coulthard
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: szer. ápr. 14, 2004 12:23 pm

Én is ebay-eztem és ugyan ezt jártam végig. Nagyon nehezen megtaláltam a helpdeskjüket, és írtam Nekik. Vissza jött egy standard levél, amit mindenkinek elküldenek szerintem, hogy tanuljam meg, hogy hogy kell fizetni. Megnéztem, de nem ment, mert nem találtam Magyarországot. Megint írtam Nekik, erre jött egy válasz, hogy vegyem fel a kapcsolatot azzal, aki árverésre bocsátotta az adott dolgot. Írtam Neki, egyszer visszajött a levél, utána nem jött vissza, de nem is válaszolt. Azóta hallottam, hogy nem egészen tiszta az oldal és nem minden eredeti, úgyhogy szerintem ne küldj pénzt semmi esetre sem, amíg nem reagál valamit az eladód és nem vagy benne biztos, hogy nem vernek át. Egyébként meg tudom érteni, hogy milyen rossz, ha már a magadénak érzel valamit és aztán mégsem jön össze. Én egy dedikálásra licitáltam, és meg is nyertem, de így visszagondolva, szerintem nem volt valódi, mert nagyon olcsó lett volna.
Kriszti
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: szer. ápr. 14, 2004 10:09 pm

Kösz Kriszti! Sajnos nekem se ír senki, úgyhogy én is lemondok a "nyereményeimr?l". Talán tényleg jobb is így...
Coulthard
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: csüt. ápr. 15, 2004 9:26 am

Igen, lehet, hogy jobb így. Jó lenne már egy olyan oldalt találni, ami megbízható és meg is kapjuk, amit szeretnénk.
Kriszti
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: csüt. ápr. 15, 2004 12:33 pm

headbanger-zászló rulez :))))
chip
 

Mr Fahrenheit [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mr Fahrenheit Dátum: vas. ápr. 18, 2004 2:17 pm

bocs de el?ször el kéne olvasni milyen oldalon vagy, mik a feltételek,és utána licitálni... amit lentebb leírtatok az mind a saját tájékozatlanságotokból adódik, nem az Ebay és nem az Amazon hibája... az meg hogy lemondotok róla, csak +1 magyar "non paying bidder"-el növeli az ebay statisztikákat, tovább öregbítve "hírnevünket" a világban...
Mr Fahrenheit
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: hétf. ápr. 19, 2004 12:17 am

Kedves Mr.F.! Lehet, hogy rontjuk a statisztikát, de nem fizetek olyan embernek, aki(k) még arra levelemre se képes(ek) reagálni, amiben az európai postaköltség felöl érdekl?döm, mivel az nem volt felt?ntetve a terméknél...
Az Amazon-os dolgon már túl vagyok, lehet, hogy voltak problémáim, de sem az angol, sem a német tudásom nem a legjobb, de rendelni azért szerettem volna onnan.
Coulthard
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: hétf. ápr. 19, 2004 11:13 am

Engem sem érdekel különösebben a statisztika. Az Ebay-en nem fogadják el a magyar hitelkártyákat, és a kedves ötletük, hogy hogy is oldjam meg a fizetést, napokkal kés?bb érkezett, minthogy átküldtem a mailt. Egyébként a problémát ?k is elismerték, a megoldás szerintük pedig az, hogy vegyem fel a kapcsolatot az eladóval, amit megtettem és aki azóta sem volt képes válaszolni. Ezt az utat járta be Coulthard is, és mindenki más is, akinek az országa nem szerepel az igen kevés megadott ország között, akik fizethetnek kártyával.
Kriszti
 


Vissza: Cserebere

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég

cron