Wembley DVD

Gabi [[ wwgabi kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Gabi Dátum: vas. márc. 21, 2004 2:06 pm

Sziasztok!
Valaki esetleg nem készített "biztonsági másolatot" a Live at the Wembley DVD-jér?l! A másolat érdekelne természetesen juttatás ellenében! forum, vagy mail! Köszönöm. Gabi
Gabi
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: vas. márc. 21, 2004 4:14 pm

Talán egy hete sincs, hogy letöröltem a wincsimr?l a DVD Rip-et...
Coulthard
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: vas. márc. 21, 2004 4:52 pm

hm... ügyes megfogalmazása az "legyen olyan kedves írja meg nekem valaki"-nek :)))
chip
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: vas. márc. 21, 2004 8:17 pm

Csodálkozol, ezekben az erkölcsös ("parazitás") id?kben...
SEA
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: vas. márc. 21, 2004 8:43 pm

Az én Wembley-m biztonságban van, nem kell róla másolat.
starfleet
 

gabi [[ wwgabi kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: gabi Dátum: vas. márc. 21, 2004 9:50 pm

Chip rátapintott a lényegre! Csak nem akartam túl rámen?s lenni, hogy "vegye át má valaki..." Coulthard nagy munka lenne még egy rip? küldök lemezt + $!
gabi
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: vas. márc. 21, 2004 11:53 pm

Gabi, csak azért lenne nagy munka, mert a netr?l töltöttem le, kb 2-3 hónap alatt. Igaz, most, hogy már megvan eredeti DVD-n, ha 1-2 napon belül nem jelentkezik senki a kérésedre, akkor lerippelem Neked.
Coulthard
 

gabi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: gabi Dátum: kedd ápr. 06, 2004 6:53 am

Köszönöm! A "probléma" megoldva! Nagyon király az anyag. Én már várom, mikor lehet a bp.-i komcertet megnézni 16 különböz? kameraállásból!
gabi
 

Mr Fahrenheit [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mr Fahrenheit Dátum: kedd ápr. 06, 2004 9:06 am

-sóhaj- hát az Qrva jó lenne, pláne ha 86-ban gondoltak volna arra hogy a nyersanyagot eltegyék, ami -állítólag- nem történt meg (de miért is? korábbi koncerteknél is megvan - ennyire rábízta magát a Queen Productions a magyarokra?). Igy marad a VHS brutál rossz min?ségben, hacsak nem kerül el? egy beta kópia, amib?l pl. a zenebutikban leadtak 2-3 percet... persze teljes képerny?re nagyítva az sem nézhet?, na mindegy...
Mr Fahrenheit
 

gabi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: gabi Dátum: csüt. ápr. 08, 2004 8:08 am

Emlékeztek mit mondott Zsombolyai a "nekünk 80"-ban? Hogy az akkori id?k legjobb operat?rei dolgoztak a koncert felvételein. Ragályi Elemér, akit gondolom nem kell bemutatni. Az viszont tényleg más kérdés, hogy milyen technikával dolgoztak, és hogy hova került az eredeti anyag. Szerintem az a cím, hogy "Live in Budapest" egy DVD-n nagyon jól mutatna.
gabi
 

Következő

Vissza: Cserebere

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég

cron