Bakelits 4ever!

Methos [[ innuendo_14 kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Methos Dátum: csüt. feb. 26, 2004 6:22 pm

Itt vannak újra. Nem tudunk t?lük megszabadulni. Hogy mik ?k? A bakelitlemezek. Rendelkezem vagy 20-30 darabbal (f?leg Queen-ek), de nincs szívem megválni t?lük. De ha ti csereberélni akartok, ajánlani, eladni, akkor ide írjatok!

Ui.: kéne nekem egy pesti bolt PONTOS címe, ahol lehet?leg olcsóbban lehet venni lemezt, posztert, mint Laci bácsi lemezboltjában. Please help!

Ui2.: a Solaris nev? bolt címe is kéne! El?re is köszi!
Methos
 

Tamás [[ gallileo kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Tamás Dátum: csüt. feb. 26, 2004 7:23 pm

Csak sorlemezek, vagy különlegességek is vannak közöttük?
Tamás
 

Methos [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Methos Dátum: pén. feb. 27, 2004 6:21 pm

Hát, ha néhányukon nem lenne Yugoton felirat, akkor különlegességek lennének. De például a "Queen"-t Hollandiában gyártották, a Day at Races-t pedig Németországban.
Methos
 

Methos [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Methos Dátum: pén. feb. 27, 2004 6:21 pm

Hát, ha néhányukon nem lenne Yugoton felirat, akkor különlegességek lennének. De például a "Queen"-t Hollandiában gyártották, a Day at Races-t pedig Németországban.
Methos
 

SEA [[ meeow kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: pén. feb. 27, 2004 9:08 pm

Megjegyzem, a jugoszláv anyagok (m?anyag, borító, festék...) messze a legjobb min?ség?ek és legtartósabbak. Nekem majdnem minden lemezem jugoszláv kiadás. Persze van az indiai sorozatból is, azok szép fényesek, de nem esek hasra t?le, hogy messzir?l jött. Ne legyünk sznobok.

Egyébként szinte (vagy egyáltalán?) nem használt, tökéletes min?ség? lemezeket tudok szerezni 6-700 Ft-ért. Akit érdekel, írjon!!! (kis jelre katt a nevem mellett...) Semmi kamu, csak olyanoktól válok meg, ami nincs meg nekem! :)
SEA
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: szomb. feb. 28, 2004 5:57 pm

Én holnap megyek a Zegi bolhára. 400 ft egy bakelit lemez, van köztük sokkal de sokkal többet ér?. Bontatlan meg hasonlók. Alkudni is lehet lazán. Szóval sokkal olcsóbb.
laca
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: szomb. feb. 28, 2004 6:36 pm

Laca, kíváncsi vagyok a sokkal, de sokkal többet ér? lemezeidre...
SEA
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szomb. feb. 28, 2004 8:31 pm

BUNYÓ!

vért, vért!!!
chip
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: hétf. márc. 01, 2004 5:09 pm

Én ellenben ma is szereztem hármat........ (nem mintha célzás lenne...)
SEA
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: hétf. márc. 01, 2004 6:30 pm

f
laca
 

Következő

Vissza: Cserebere

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég

cron