Amazon.com

Joan_Pesci [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Joan_Pesci Dátum: vas. dec. 21, 2003 2:42 pm

Sziasztok!

Lenne egy írtó fontos kérdésem. Szeretnék rendelni egy DVD lemezt az Amazon.com oldalról, de nem tudom - még nagyjából sem -, hogy mennyi lesz a kiszállítási díj. Nem tudja vki nekem megmondani - f?leg az, aki mondjuk rendelt már DVD-t -, hogy nagyjából mennyire számíthatok? A segítésget el?re is köszönöm.

Joan
Joan_Pesci
 

Joan_Pesci [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Joan_Pesci Dátum: vas. dec. 21, 2003 5:52 pm

Köszike!!
Joan_Pesci
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: vas. márc. 28, 2004 5:10 pm

Hi!
Rendeltem "pár" cuccot (kb. 30 félét, cd, vhs, DVD) az amazonról, de a fizetéskor azt írja az összesre, hogy a választott országba (Hungary) nem szállítják. A termékek alatt meg az van, hogy "international shipping avaiable"
Ilyenkor mi van? Semmit se tudok rendelni t?lük? :-(
Coulthard
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: hétf. márc. 29, 2004 7:44 am

Coulthatd, az amazonról biztos, hogy lehet rendelni, mert már egy csomó dolgot rendeltem onnan. Mastercardal akarsz fizetni?
Pluto
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: hétf. márc. 29, 2004 8:21 pm

Ilyen lehet?séget még fel sem ajánlott. Rámegyek a "View chart", ott vannak a cuccok, amiket kiválogattam, meg a "total payment". Aztán remegyek a "proceed checkout"-ra. Ott kéri a "shipping adress"-t. Beírom az adataimat, rányomok a "ship to this adress"-re. Erre kiad egy ablakot ezekkel a szövegekkel: " Important Message!
There's a slight problem with your order (see below)."
Alatta pedig minden terméknél amit kiválaszottam ez van:
"*** We're sorry. This item can't be shipped to the country you selected. You can enter a different shipping address above, or you can remove the item from your order by changing its quantity to 0, then clicking the Update button. ***"

Nos, itt megáll az egész, nem tudom mi a baj, ha közben minden terméknél szerepel az "international shipping avaiable"...

Ha van rá ötleted szivesen fogadom!

El?re is köszi!
Coulthard
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: hétf. márc. 29, 2004 8:22 pm

Bocsánat a helyesírási hibákért! :-)
Coulthard
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: hétf. márc. 29, 2004 11:25 pm

Még valami: Ez a kártyás rész mikor jön el?? Egyébként VISA-m van. :-)
Coulthard
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: kedd márc. 30, 2004 12:33 pm

Miért nem próbálod a www.amazon.co.uk vagy a www.amazon.de oldalakat? Azokról biztos, hogy tudsz rendelni! Ha VISA Electron kártyád van, azzal nem tudsz a neten fizetni.
Pluto
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: kedd márc. 30, 2004 9:18 pm

Kösz Pluto, megpróbálom!
Remélem lehet utánvétel is fizetni. :-)
Coulthard
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: vas. ápr. 04, 2004 3:45 pm

Ezt nem hiszem el! Az amazon.de-n próbálkoztam, az mégiscsak közelebb van, mint az USA. Erre mi van? Ugyanúgy nem engedi a 3/4-ét megrendelni, hiába van ott is az áruknál kiírva, hogy nemzetközi szállíásra van lehet?ség. Ilyenkor mi van? Most keressek valakit németországban, hogy megtudjam rendelni a qrva árut?
Eh...
(Bocs mindenkit?l, de bosszantó a dolog...)
Coulthard
 

Következő

Vissza: Cserebere

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég

cron