queen cuccok

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: szer. júl. 09, 2003 8:12 pm

Kriszti, én az interneten (www.montreux.ch) oldalon intéztem, ma jött a visszaigazolás a programokról és a hotelfoglalásról is, már le is vették a pénzt a számlámról. Szerintem mi 5-én megyünk és 7-én jövünk. Idekopizom a visszaigazolás egy részletét: We will hand you out the different tickets for the Boat Trip, the Mountain Studio?s Visit, the Lunch and the concert in the morning of this Freddie Mercury?s Montreux Memorial Day.

Please attend the welcome desk located under the covered Market Place on September 6th, 2003, up from 9 a.m., in order to get your personal documents.

SEE YOU SOON IN MONTREUX !

Üdv.

Pluto
Pluto
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: pén. júl. 11, 2003 12:28 pm

Nagyon koszonom Pluto, utana fogok nezni! Remelem ott talalkozunk!
Kriszti
 

Kriszti [[ akrisztike kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: csüt. júl. 17, 2003 9:33 pm

Pluto: Köszönöm szépen, sikerült, csak még nem kaptam visszaigazolást. Te kb. hány nap múlva kaptad meg? Mi is 5-7-ig leszünk kint, úgyhogy ha gondolod, ott akár össze is futhatunk. Ha van kedved hozzá, írj egy mail-t és ott megbeszéljük a részleteket. Ti mivel mentek? Mi valószín?leg vonattal, bár sokan azt mondták, hogy busszal talán jobb lenne. Bárcsak már ott lennénk!
Kriszti
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: vas. júl. 20, 2003 11:34 am

Hát, úgy néz ki, hogy végül mi is autóval megyünk, mert 44.000,- Ft/f? a vonatjegy. Ennél még talán repül?vel is olcsóbb lenne, csak hát oda nem indítanak járatot. Az biztos, hogy hosszú az út, de az is biztos, hogy megéri. A szobor nekem is nagyon izgatja a fantáziámat. Még 47 nap. Jó sok. Úgy várom már!!!
Kriszti
 

Pluto [[ csaba.konozsy kukacka nokia.com ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: vas. júl. 20, 2003 11:47 am

Kriszti, megnéztem a repjegyet, a Malévnál 89000Ft Genfig, onnan vonattal kell tovább menni Montreux-ig. Egy másik oldalon találtam ugyanezt a repjegyet 164 Fontért, ami sokkal olcsóbb, de még mindig drága a dízel autómhoz viszonyítva. Amúgy az International Quuen Fan Club is megy a partira, ?k egy utazási irodával szerveztetik a dolgot, de bárki mehet rá, itt a link: http://www.arenatravel.com/queen.htm
Szerintem majd cseréljünk mobilszámot, biztos ami biztos, az úton még jól jöhet...
Pestr?l mentek?
Amúgy remélem, hogy jó id? lesz, mert ki szeretnék hajókázni a Genfi tóra.

Üdv.

Pluto
Pluto
 

Kriszti [[ akrisztike kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: szer. júl. 23, 2003 12:58 pm

Szia Plutó! Köszi, hogy utánanéztél! Van most egy Malév akció, így Genfig 49.900,- Ft a jegy + 11.700,- Ft az illeték. Valószín?leg kocsival jobban jön ki. Még az akcióval együtt is nagyon sok, de ha azt nézzük, hogy a vonat mennyibe kerül és milyen hosszú az út, akkor ahhoz képest ez nem is olyan drága. Valószín?leg így megyünk majd, mert mi is megnéztük, hogy onnan már nagyon hamar oda tudunk érni vonattal és az elég gyakran közlekedik. Igen, Pestr?l megyünk. Biztosan nagyon szép és jó lesz minden! Mi is szeretnénk majd csónakázni egyet és a hattyúkat megetetni. Már úgy várom! Valami gond volt a bankkártyánk számával, de most már visszaigazolták a foglalást, úgyhogy remélem semmi akadálya nem lesz, hogy elmenjünk. Mindenképp kellene mobilszámot cserélnünk, nagyon jó lenne ott találkozni.
Kriszti
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: csüt. júl. 24, 2003 8:21 am

Kriszti, írtam mailt.

Üdv.

Pluto
Pluto
 

Otyec [[ otyec kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Otyec Dátum: szomb. nov. 15, 2003 8:15 pm

Na lányok!

Gondolám, én nem nyílok új topikot, mer' ebbe is simán belefér.

Van nehány eladó dolgom. Inkább személyesen szeretnén bonyolítani az üzletet: nov 21-22, Budapest. Ekkor nagy lemezboltozásaim lesznek, és amennyiben nem kélnek el az alábbi cuccok, akkor az egészet beadom valami használtcd-boltba. de Ti vagytok az els?k.

Az alábbi cd-kr?l van szó:



Saturday Nights Allright - kalóz, 1982, Los Angelesi koncert 2000 ft

Queen (1973) - japán Digital remaster 2000 ft

Queen (1973) - amerikai, 3 plusz szám (Mad The Swine az egyik) 2000 ft

Queen (1973) - Magyar, 1500 ft

Flash Gordon - nem digital remaster

Her Majesty's Jewels, olasz kalóz, ritkaságokkal, 2500 Ft

Greatest Hits I & II - amerikai, aranyszín?, 3000 Ft

Queen in Nuce - olasz, fóliázott, bontatlan - 3000 Ft

Works in Bussels - 1984-es koncert, német - 3500 Ft

Szóval ennyi, lehet mazsolázni, akit érdekel, az jelezzen, alkudni lehet, cserélni lehet.

otyec@freemail.hu

06-70-3146553

Rufen Sie jetzt an! vagy írjatok.

Kösz
Otyec
 

Otyec [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Otyec Dátum: szomb. nov. 15, 2003 8:18 pm

Ja! a Flash is 2000 Ft.
Otyec
 

SEA [[ meeow kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: vas. nov. 16, 2003 6:12 pm

Na mi van, emberek??? Ha nekem fél éve adódott volna egy ilyen lehet?ség...
SEA
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Cserebere

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég

cron