queen cuccok

vira [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: vira Dátum: szomb. szept. 02, 2006 8:40 pm

Ezt most csak én nem értem?
vira
 

rafiki [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: rafiki Dátum: vas. szept. 03, 2006 8:40 am

HÁt,h ? nem klubtag...csak én:)és az nem lenne e baj,ha ? is eljönne velem 8.án?Szal csak klubtagokmehetnek?
rafiki
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: vas. szept. 03, 2006 3:32 pm

Rafiki! Minél többen jönnek el, annál jobb, a klubnak is! Hozz annyi embert, ahányat csak tudsz!
sea
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: szer. szept. 06, 2006 11:04 am

miután befért a "randis" brancs, bárki jöhet :D (amúgy is..)
chip
 

vira [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: vira Dátum: szer. szept. 06, 2006 1:26 pm

Chip :DDDD
vira
 

rafiki [[ orev kukacka citromail.hu ]]

HozzászólásSzerző: rafiki Dátum: csüt. szept. 07, 2006 6:16 pm

és kb. meddig tart?! belép? van?! ha igen, mennyi?!
rafiki
 

sea [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: sea Dátum: csüt. szept. 07, 2006 6:26 pm

Jegyek a helyszínen kaphatók, 800 Ft, és sztem addig tart, míg ki nem rúgnak bennünket :D
sea
 

rafiki [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: rafiki Dátum: csüt. szept. 07, 2006 6:29 pm

köszii :D akkor hnap.
rafiki
 

Coulthard [[ Mercury kukacka pofa.be ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: szer. szept. 27, 2006 9:28 pm

Közben kiegészíteném magam: a Mr.Bad Guy demo tényleg egy eddig nem hallott/publikált verzió.
Coulthard
 

brian [[ fedorn kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: brian Dátum: csüt. szept. 28, 2006 3:19 pm

?srégi klubtag vagyok/voltam (used to be), voltam a '93-as, és a '95-ös Szemesi táborban is. (Én vagyok az, aki ezen a honlapon a '93-as Brian koncertnél a Kempinski Hotelnél készült képek egyikén látható, én vagyok az a göndör hajú, aki Brian-nal szemben áll). Ezt csak azért közöltem, hogy mindezek ellenére csak most nyitok a HQFC fórumán. Érdekl?déssel olvastam a hozzászólásokat, és igazából olyan kérésem lenne, hogy nem tud-e valaki ritkaságokat DVD-n szerezni, esetleg másolni. Átmásolnám én is szívesen, a gond az, hogy vidéki (200 km) vagyok, ez megnehezíti a kapcsolatot. Ilyenekre gondolok, hogy pl.: Hammersmith Odeon, Earls Court, Párizs, Dél-Amerika, Sydney, tehát ehhez hasonló ritkaságokra. Olyanokhoz sajnos nem értek, hogy innen-onnan letöltés, ezek az én informatikai képességeimet meghaladják, de itt a kolléga uraknak olyan dolgok birtokában vannak, amir?l én csak álmodom. Nem azért, de nekem is van olyan meg, hogy Live USA (3 db-os CD), Opera Omnia 4 db-os CD, stb.

A legjobban persze a Brian PeCSa-beli '98-as koncertjét szeretném megszerezni valamilyen formában (vagy legalább az akkori túrnéról bármelyiket).

Tehát ha bárki tud tippeket mondani, pl. boltcím, rendelés, bármi (azt nem is remélem, hogy valaki jutányos áron másolgatna nekem), akkor várok valami reakciót hosszadalmas levelemre...

Apropó, a HQFC nem foglakozik (már) ilyenekkel? Emlékszem, az ?sid?kben másolt kazettára, CD-re (amikor a DVD-t még fel se találták...)

Na, mára ennyi.
brian
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Cserebere

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron