SEGITSÉG!!!

Franky [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: csüt. máj. 01, 2003 11:56 am

SEA!
Ha jól emlékszem az nem az volt, mert volt benne pár '86 utána kép is.
Franky
 

SEA [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: csüt. máj. 01, 2003 5:14 pm

Mi az összefüggés?
SEA
 

Franky [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: pén. máj. 02, 2003 10:08 am

Ja, hülye vagyok már megint!
Úgy olvastam hogy valamiféle tour-ot (túrnékönyv) vagy mi.
Igen, valószinüleg neked lesz igazad, az egy tear-out könyv.
Franky
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: pén. máj. 02, 2003 1:58 pm

Ma voltam ott, de már nem volt egy darab tear-out könyv sem...:o(( Volt egy érdekes bootleg, dupla koncert CD, Don't cry for me címmel 8600Ft-ért, gondolkozom rajta...

Üdv.

Pluto
Pluto
 

SEA [[ meeow kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: pén. máj. 02, 2003 7:09 pm

Tudom, azon én is gondolkodtam, de úgy döntöttem, nem engedhetem meg magamnak...
SEA
 

Franky [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: pén. máj. 02, 2003 8:12 pm

Azt nekem is mutatta, de szerintem drága. És nektek nem mutatta azt a másik koncert cd-t, azt a '84-est?
Franky
 

SEA [[ meeow kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: SEA Dátum: szomb. máj. 03, 2003 12:01 pm

Igen, és nagy dilemmában vagyok. Ha rajtam múlna, egy vagyont költenék el abban a boltban.
SEA
 

Franky [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: szomb. máj. 03, 2003 2:13 pm

Én is, mert rengeteg olyan cucc van amit Magyarországon már nem lehet kapni. (Vagy nem is lehetett?)
Franky
 

Pluto [[ csabakonozsy kukacka hotmail.com ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: szomb. máj. 03, 2003 2:53 pm

Nekem úgy tünt, az eladó úriember eléggé otthon van Queen témában, sajnos a bolt eléggé ki van most fosztva Queen ügyileg, bár magyar nyelv? "Jim Hutton - Mercury és én" azért kapható,plusz bárkinek beszerez bármilyen Omnibusos Queen kiadványt, és naptár is szokott lenni. Bár elmondta, hogy van kapásból 20 telefonszáma akiket hív ha van valami ritkaság, szóval mindent rögtön elvisznek...

Üdv.

Pluto
Pluto
 

otyec [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: otyec Dátum: szomb. máj. 03, 2003 4:54 pm

Pluto! Azt a kiadványt, amit úgy címeztek, hogy 'Don't Cry For Me' - szóval az nem egy egészséges valami. Valami luxemburgi nyomás, az van ráírva, hogy valami argentin koncertfelvétel, közben pedig a Montreal '81 anyaga van rajta, ráadásul durva kattanások vannak az elején. Ami érdekes: a második cd második fele valami eddig nem azonosított koncertet tartalmaz. Én ezt a kiadványt 5000 Ft-ért vettem egyszer, de aztán visszavittem a boltba, becserélni. (Persze, azért a hangfelvételt szépen felvittem vinyóra...)
otyec
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Cserebere

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 37 vendég

cron