Maxik

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: szer. máj. 07, 2003 8:53 am

Hi!

Ezt a Laci bácsit én is megkeresem majd, mert sajnos a Solaris rám sem tett különösen jó benyomást. Öreg ember ez a Lacibácsi?;o)

Üdv.

Pluto
Pluto
 

Kriszti [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Kriszti Dátum: szer. máj. 07, 2003 1:00 pm

A Solaris-ost én is nagyon utálom. Egyszer mindent megmutogatott, majd közölte, hogy nem eladó, mert van valaki, akit érdekelnek a Queen-es dolgok és annak tartogatja. Ez önmagában persze nem baj, mert ha én lennék az illet?, biztosan nagyon örülnék ennek, csak akkor miért mutogatja meg???
Kriszti
 

Franky [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Franky Dátum: szer. máj. 07, 2003 1:55 pm

Laci bá'-nál még nem voltam, de velem mindig kedves és segit?kész volt a Solaris eladója. Nem tudom miért, pedig nem vagyok törzsvásárló, öszvissz 3szor voltam.
Franky
 

Mozsáry Zsuzsanna [[ mozsi kukacka galamb.net ]]

HozzászólásSzerző: Mozsáry Zsuzsanna Dátum: kedd máj. 20, 2003 7:05 pm

Most jövök Laci bácsi boltjából. Nem ? szolgál ki, hanem egy srác, de ? is elég sok mindent tud. Mesélte, hogy az utóbbi pár hétben elég sok queen-es jött, szerinte valahol, valami levelez?listán szóba kerültek... Azt is mesélte, hogy viszik a kislemezeket, mint a cukrot. Egyébként a sarokban kb. 20 maxit láttam. Amikre emlékszem: Queen II, Sheer Heart Attack, A Night At The Opera, A Day At The Races, News Of The World, Jazz, Flash Gordon, Hot Space, The Works, The Miracle, Innuendo, Live Aid, kalóz koncertfelvétel Kölnb?l, 1979 02.01-jér?l.
Szép, mi?
Az áruk 1500-2000-5000 körül van, a kalózkiadások a drágák.
Javaslom, akit igazából nem érdekel a dolog, az is menjen be egyszer, olyan jól néznek ki azok a Queen-borítók nagyban!
Van honlapjuk is (tudom, ezzel kellett volna kezdenem), még nem néztem meg: www.hanglemezek.hu

Nosza, rajta!

Mozsáry Zsuzsanna

u.i: Piroskának üzenem: hogy az egész nevemet kiírtam, az nem szívatásból van.
Mozsáry Zsuzsanna
 

Mr Fahrenheit [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Mr Fahrenheit Dátum: kedd máj. 20, 2003 9:49 pm

Elnézést hogy beledumálok "a körúti lemezsufnik" kinálatába, csak nem fér a fejembe hogy az internet korában - fillérekért beszerezhet?- közönséges maxi és kislemezekért, ócska kalózlemezekért miért fizetnek rajongók 5-10000 forintokat... jó lehet hogy öregszem...
Mr Fahrenheit
 

Mozsáry Zsuzsanna [[ mozsi kukacka galamb.net ]]

HozzászólásSzerző: Mozsáry Zsuzsanna Dátum: pén. máj. 23, 2003 11:24 am

Csak.
Mozsáry Zsuzsanna
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: pén. júl. 04, 2003 8:43 pm

Én ma voltam fönn Pesten és bementem a solarisba. Már csak a Greatest Hits 1. és a 2. hiányzott nagylemezek közül. A kett?t együtt 2500-ért elvihettem. Rendes volt a fószer.
laca
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: hétf. júl. 07, 2003 9:42 pm

Azt nem értem hogy a koncerteken a Bohemian Rhapsodyt miért nem teljesen az elejér?l játszották, és a We are the Champions elején miért zongorázott Freddie mikor a News of The World-ön nincs ilyen?
laca
 

Coulthard [[ coulthard kukacka rette.net ]]

HozzászólásSzerző: Coulthard Dátum: hétf. júl. 07, 2003 11:34 pm

Szerintem azért amiért a Love of my life-ban sem játszottak hárfán :-)
Egyébként a Bohemian-ban azokat a részeket f?leg a második Galileo-st egy kis pihire használták meg talán úgy gondolták meghagyják azt úgy, mert él?ben nem hangzana olyan jól :-)
A Champions-ban meg szerintem csak felvezetés képpen zongorával kezdett Freddie, így mindenki tudta melyik szám jön, és hogy itt van a koncert vége. Sajnos...
Coulthard
 

laca [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: laca Dátum: kedd júl. 08, 2003 8:03 pm

köszönöm a kielégít? választ coulthard!
laca
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Cserebere

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég

cron