Freddie M. szobor

Hortobágyi Béla [[ göndör-kati kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Hortobágyi Béla Dátum: pén. ápr. 04, 2003 2:42 pm

Csak Montreuxben kapható 35 cm magas kézzel készített F.M szobor 45000Ft-ért eladó. küldj sms-t ha érdekel 0670-2852704
Hortobágyi Béla
 

Hortobágyi Béla [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Hortobágyi Béla Dátum: hétf. ápr. 07, 2003 1:08 pm

Nyáron megyek Montreuxbe. Az ott lév? bazárban kapható Freddie Mercury szobor, poló, melegít?fels? és poszter. Mivel ezeket a Mercury Phoenix Trust adja ki, ezért csak ott Montreuxben kaphatóak.Mivel a studioban David Richards vezet körbe tudok autógrammot is hozni. Aki rendel valamit annak ingyen aki csak ugy annak 1000Ft. Az ott készült képek is megvásárolhatóak vagy más Queen képekre cserélném. Akár nagyobb menyiségben is behozok bármit.
Szobor: 35cm magas kézzel készített 45000Ft
Poló:7500Ft
Melegít? fels?:13000Ft
Poszter: 68*48-as 2500Ft

A szobor olyan amit az Untold Story-ban Meg a Made in Heaven képen látatthatok. Ha kell írj sms-t 06702852704
Hortobágyi Béla
 

Brian [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Brian Dátum: hétf. ápr. 14, 2003 10:45 am

Ez tök jó ötlet ez a szobor ezzel majd meg tudom koronázni a gyüjteményemet. Nyárra meg lessz a pénz majd akkor írok. remélem hogy magyarországon csak nekem meg neked lesz ilyen ereklyéd!!
Brian
 

the rancor [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: the rancor Dátum: hétf. ápr. 14, 2003 3:57 pm

Ezek után már nem is írok semmit..., mert véletlenül sért? LESSSSZ.
the rancor
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: szer. ápr. 16, 2003 10:01 am

Én júniusban megyek Montreuxbe. Hortobágyi Béla, lehet, hogy aládlicitálok, bár nem szeretnék Queen rajongókon pénzt keresni (az aláírásra gondoltam). Amúgy a www.montreux.ch oldalon bárki átszámíthatja magának az árakat, így elkerülhet? az átverés veszélye.

Üdv.

Pluto
Pluto
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: pén. ápr. 18, 2003 1:19 pm

Pluto
 

H.B [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: H.B Dátum: szer. ápr. 23, 2003 2:36 pm

Igazad van Plutó szerintem is mindenki menjen el Montreux-be saját maga. Mivel utazási irodák csoportos utat nem szervetnek Montreux-be ezért szeretnék néhány infoval szolgálni:
-Utazás:vonat mindennap indul a Keletib?l Zürich-be.Zürich-b?l Montreux-be kb 2és fél óra az út. Busz a Népligetb?l indul kedden és csütörtökön,az oda-vissza út kb 40000ft, ez azért ilyen olcsó, mert egy köpésre van.
-Szállás: A város legolcsóbb szállojában 1nap:11000Ft+15% kiszolgálási díj de három nap után már csak 10%.Ez meglep?en olcsó!!!!
F.M tour: 13000Ft ennek egy része rossz id? miatt elmaradhat és az árát nem fizetik vissza, hanem helyette kapsz egy fotot Freddie házáról.A tour e része 6600Ft.F.M cuccok összesen 53500Ft. Régebben a szoborra VÁMOT kellett fizetni. De azt hiszem Svájc még mindig nem az EU tagja és ezért ezt is kalkuláld bele. És még nem is ettél ittál stb. (ott az átlag fizetés 620000Ft)Probálj meg úgy élni mint a Svájciak!Add össze, tényleg nem éri meg senkinek ha hozatja inkább. Menjen mindenki maga ki!!Így éri meg!!!! Ezen aztán megazdagottam volna.Mi? üdv!!! Ha te olcsobban be hozod én veled hozatom. De ne nekem sírj a vám miatt!!!! Üdv
H.B
 

Ez egy kérdés: [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Ez egy kérdés: Dátum: szer. ápr. 23, 2003 6:27 pm

Mindegyik póló ilyen drága?
Ez egy kérdés:
 

Ez egy válasz: [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Ez egy válasz: Dátum: szer. ápr. 23, 2003 6:45 pm

Nem, csak ha freddie-s.
Ez egy válasz:
 

Pluto [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Pluto Dátum: vas. ápr. 27, 2003 8:50 pm

H.B. köszi az infókat, de ?szintén szólva nem rettentettél el, mert már kikalkuláltam mindent, és teljesen tisztában vagyok az egész buli költségével. Amúgy meg takarékos dízelautóm van, úgyhogy az útiköltség még 20000Ft sincs, autópályadijakkal együtt, 4 személyre (ugye ez busszal 160.000Ft lenne?) A kinti szállás, kaja, pia, póló, szobor is bele van kalkulálva, szóval részemr?l minden oké, már csak a nyitásra várok, mert a Freddie tour még mindig nem m?ködik a kaszinó felújítása miatt...

Üdv.

Pluto
Pluto
 

Következő

Vissza: Cserebere

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 46 vendég

cron