Letoltesek

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: csüt. jún. 05, 2003 10:00 pm

A videó - nem feltétlenül a Tiéd - átveszi magától, szobatiszta, egyedül lehet hagyni.
starfleet
 

- [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: - Dátum: pén. jún. 06, 2003 5:41 am

ez az ingyen tutko igy van? en azt hallottam, hogy sulyos pizeket kell fizetni. kapitalizmusban ingyen? ez eleg furcsa is lenne....
-
 

Tüpi [[ tuske kukacka hbsz.hu ]]

HozzászólásSzerző: Tüpi Dátum: pén. jún. 06, 2003 9:26 am

Kedves HB,
az a helyzet, hogy az MTV-nél rájöttek, hogy illegális dolog bizonyos felvételeket kiadni. Viszont én, és más is (ha végigolvasnád a topic-ot látnád) üzletet ajánlunk Neked. Garantáltan nem járnál rosszul, és nem kellene 70 órát a tv el?tt ülnöd. Please, lépj kapcsolatba Velünk, vagy tedd közkinccsé elérhet?ségedet.
Tüpi
 

H.B. [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: H.B. Dátum: pén. jún. 06, 2003 6:05 pm

Amikor elöször felírtam hogy átvenném a fridi riportot jim Huttonnal mindenki s*art rá.egyedül Kriszta írta hogy neki kell. Felírtam neki a tel számomat,azóta se csörrent meg. Hoztam volna F.M. szobrot polot stb. arra is szartatok ugyhogy.......
H.B.
 

Mr Fahrenheit [[ mrfahrenheit kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Mr Fahrenheit Dátum: pén. jún. 06, 2003 7:51 pm

HB:

1/Friderikusz riport sokunknak megvan, nem érdekl?dtünk.
2/Montreux iránt meg nem volt kereslet, gondolom elég kevesen tudják megfizetni a szobrot, tudomásul kell venni. Az én DVD másolás felhivásomra sem jelentkezett 4 embernél több (és ugye csak értük -egyel?re- nem veszek DVD-irót és mpeg kártyát kétszázezerért), mégsem mondom hogy mennyire hülyék vagytok ti itt mind hogy nem akartok t?lem venni- ez van, most nincs kereslet, pont.
3/ még Modenára sem volt igény, nem hogy Montreux-re ;-)
4/legalább egy lista jó volna, esetleg 2-3 kazetta ami az érdekesebb részeket tartalmazza. Ismételten felajánlom: válogathatsz a listámról -ennek igen sokan örülnének.
Mr Fahrenheit
 

Otyec [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Otyec Dátum: szomb. jún. 07, 2003 12:07 am

Az üzlet léebonyolításának gyors letudása csak úgy megy, hogy egy szombat délutánt rászánsz. Ha megoldható, hogy valaki elmegy Hozzád, akkor még találkozgatni meg várni sem kell a másikat, s?t, egyb?l hozhat anyagot + kazettát + cd-t, és közvetlen vinyóra is lehet pakolni.

Szerintem tegyetek szabaddá és kellemessé magatok számára egy délutánt, aztán nem kell kergetni a másikat.

Én is ezt tenném, csak hát 220 km-re vagyok Budapestt?l.

(Jó ez a 76-os osakai koncert, itt a fülemben...)
Otyec
 

starfleet [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: starfleet Dátum: csüt. jún. 12, 2003 3:05 pm

akkor ez az ügy befagy? hagyjuk? Mi legyen? Nincs valamelyikünknek kapcsolata az MTV-nél?
starfleet
 

Szilvi [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: Szilvi Dátum: szer. feb. 18, 2004 9:57 pm

Nincs semmi újdonság?
Szilvi
 

Tamás [[ gallileo kukacka freemail.hu ]]

HozzászólásSzerző: Tamás Dátum: csüt. feb. 26, 2004 10:27 am

Hátha valaki még nem ismeri.
http://www.grammy.ru/mp3/Queen.songs
Tamás
 

chip [[ nincs ]]

HozzászólásSzerző: chip Dátum: csüt. feb. 26, 2004 1:16 pm

KÖSZI!!!!!
chip
 

ElőzőKövetkező

Vissza: Cserebere

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég

cron